Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monitoring domu prywatnego wątek zamknięty Bardzo dobrze dobrany, bardzo dobrze rozplanowany, i bardzo dobrze...
~Irena
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Anna D - opinia wątek zamknięty Jako zarządca nieruchomości miałam kontakt z wieloma firmami od systemów...
~Anna D
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2019

AH - opinia wątek zamknięty Rzeczowo i konkretnie. Dla świadomych jakości odbiorców. Usługa i oferta...
~AH
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 września 2019

Robert - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia!!! Panowie profesjonalnie doradzą i terminowo...
~Robert
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 maja 2020

Bamboochama - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam firmę, rzetelnie, konkretnie i terminowo, dbałość i...
~Bamboochama
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

Osiedlowy monitoring wątek zamknięty Firma godna polecenia. Klarownie i z cierpliwością wprowadzą w świat...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 stycznia 2019

sprawnie i solidnie wątek zamknięty zdecydowanie polecam Firme jestem bardzo zadowolony. Przeprowadzali u mnie w...
~iqrecycling
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

kamery wątek zamknięty Polecam zdecydowanie, bardzo solidne wykonanie, na bardzo dobrym sprzęcie....
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2018

Szczerze polecam wątek zamknięty Bardzo dobra robota! Pan Marcin to świetny fachowiec. Zdecydowanie polecam...
~Izabela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Monitoring wątek zamknięty Profesjonalna i solidna firma ceniąca sobie jakość i podejście do klienta....
~Marcin Karasiński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Monitoring wątek zamknięty firma bardzo solibardzota.wszystkie obowiazki wykonuja bardzo solidnie i...
~Władysław
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

monitoring dla wspólnoty mieszkaniowej wątek zamknięty Firma jest lojalna, uczciwa,panowie są bardzo mili i dobrze wykonują...
~wspólnota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Monitoring dla Wspólnoty Mieszkaniowej wątek zamknięty Jako Wspólnota Mieszkaniowa jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy...
~Katarzyna Wołowczyk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

Firma spoko wątek zamknięty Firma godna polecenia !!
~Wspólnota Gd. Brzeźno
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

bezkonkurencyjni wątek zamknięty Zdecydowanie polecam firme MS. Szybka wycena, realizacja (oferty innych firm...
~AC
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Monitoring sezonowego punktu gastronomicznego wątek zamknięty Od samego początku Panowie profesjonalnie podeszli do mojego zlecenia! Po...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

Wspólnota - Gdynia wątek zamknięty Monitoring wykonany przez firmę Monitoring Systems bez żadnych zastrzeżeń i...
~Wspólnota-Gdynia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo solidna firma. Fachowa, miła obsługa i szybka reakcja na awarie....
~Drukarnia Misiuro
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Z firmą współpracuję od dłuższego czasu i jestem zadowolona z tej...
~Stal-Met
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Bardzo dobra i porzadna firma widac ze znaja sie na rzeczy i robia wątek zamknięty to co lubia. Monitoring działa bez problemu a jakość usług na najwyższym...
~Rob555
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry