Widok

Monsa

Monsa Voda Temat dostępny też na forum:
Infrastruktura w okolicy, gdzie powstaje osiedle Monsa zapewnia wygodne życie na co dzień. Nie brakuje tu sklepów wszystkich branż i punktów usługowych; są przychodnie, przedszkola i niedaleko jest do zupełnie nowej szkoły.

Do śródmieścia Gdańska szybko można dojechać samochodem przez al. Armii Krajowej lub autobusem. Dojść można także na przystanek tramwajowy. Możliwość szybkiego wyjazdu ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zakup

Czy są tu nabywcy mieszkań z tej inwestycji u tego dewelopera w Gdańsku ? Czy istnieje jakieś forum/grupa na fb ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Współczuję przyszłym. mieszkańcom teren na którym wiecznie stała woda, sąsiadujące budynki na Leskiego nie mają garaży i piwnic z wiadomego powodu, deweloper budujący na wodzie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie takie było gościu pytanie, i zapewne nie jesteś właścicielem mieszkania z tej inwestycji. Więc pisz w innym wątku. Grupa by się przydała.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy nie było tam wody

a sąsiednie budynki nie maja piwnic i garaży bo miały być przeznaczone dla Inwestora Instytucjonalnego który chciał mieszkania najtaniej, ale potem to nie wyszło i takie ułomne mieszkania poszły pod sprzedaż indywidualną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa osiedle monsa na fb

Cuda tam się dzieją kratki wentylacyjne pełne wilgoci
garaże, komórki lokatorskie zalane
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przed kupnem mieszkania radzę sprawdzić zawilgocenie lokali kamera termowizyjną... wystarczy przeczytać opinie o ich inwestycji VODA w Gdańsku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Z mojego rozeznania mieszkańcy sobie chwalą, budynki vody jak i monsy wyglądają bardzo dobrze, ale chętnie dowiem się gdzie można takowe opinie znaleźć? Pan chciał kupić ? Sprawdzał Pan któryś lokal ? skąd takie złote rady ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem budowlańcem, tak sprawdzalem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeżeli chodzi o Monse jest budowana na wodzie zalane hale garażowe przy malym deszczu - teren podmokły, życzę powodzenia kupującym... yo zły pomysł. kupić tam. mieszkanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Voda

Jak sama nazwa wskazuje, tam musi być mokro... Voda to woda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

żal i smutek

ludzie i tak to kupią. ja kupiłam i żałuję. najbardziej żałuję lokalizacji. z dnia na dzień coraz gorsze korki, a bloków przybywa, o smrodzie z Szadółek nie wspomnę. z tej inwestycji dodatkowo ludzie będą mieli na budowaną właśnie spalarnię odpadów. mogliby do mieszkania dorzucać gratis oczyszczacz powietrza. pozdrawiam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14

absurd

Kupiła Pani mieszkanie nie znając lokalizacji ? lub nie wiedziała Pani o spalarni śmieci w okolicy ? Dla mnie to totalna ignorancja albo głupota. Deweloper również niczego nie ukrywał. Dla jasności zapach z szadółek to coraz rzadsze zjawisko z uwagi na innowacje w piecach, niedługo zniknie całkowicie, a na ten moment zależnie od powiewu wiatru czuć go wiele kilometrów dalej niemal w każdej dzielnicy miasta... Co do korków, chyba jedynie w małych mieścinach ich nie ma, a tutaj wg planów miasta ma dojść droga która znacznie powinna rozkorkować obszar.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

przeprowadzając się z miasta na drugim końcu Polski nie sposób jest poznać wszystkich wad innego miasta, szczególnie jeśli decyzję trzeba podjąć szybko. o spalarni wtedy jeszcze nawet mowy nie było ;) o prawdomówności dewelopera proszę powiedzieć ludziom, którzy kupili mieszkanie reklamowane jako "z widokiem na staw", nie wspominając im, że niedługo mają zostać wybudowane kolejne bloki, które ten widok całkowicie zasłonią. a co do tego przesmyku, który ma rozkorkować obszar... bez komentarza. a korki zdecydowanie większe, niż w innych dzielnicach np. Orunia, Chełm...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

jeszcze większy absurd

Chce Pani powiedzieć, że w tej inwestycji miał być widok na staw ? przecież to ogromna odległość już dawno zabudowana. Chyba mówimy o zupełnie innej inwestycji :) Dodatkowo zakład utylizacyjny jest tam ogrom lat, a i spalarnia w planach i budowie przynajmniej 5 lat. Widzę, że dzielnice inne znane, ale akurat tu gdzie mieszkanie niby kupione to akurat nie było nic wiadome ? Proszę wybaczyć ale absurd goni absurd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie mówię, że w tej inwestycji miał być widok na staw, ale przedstawiam ogląd na deweloperów, który próbuje Pani/Pan ewidentnie wybielić. to po prostu kolejny przykład wciskania kitu przez dewelopera. zakład może i jest długo, ale mieszkaniec innego krańca Polski mógł po prostu nie wiedzieć z jakim smrodem musi mierzyć się Gdańsk ;) nigdzie też nie jest napisane jak długo tu mieszkam, więc skąd pewność, że była wiedza o spalarni w momencie kupienia mieszkania? nie będę się sprzeczać, bo podejrzewam, że trafiłam na osobę zajmującą się sprzedażą tej inwestycji. podsumowując: ta inwestycja to absurd, a absurd to chyba Pani/Pana ulubione słowo :) pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Akurat nie, trafiła Pani na kupca mieszkania z owej inwestycji, świadomego kupca, nie zawsze ktoś nie zgadzający się z czyimś zdaniem w tematach zakupowych musi być pracownikiem sprzedającego. Strasznie denerwuje mnie narzekanie w zasadzie na własne niedopatrzenia delikatnie mówiąc. Kończąc tę dyskusję która nigdzie dalej jak widać po argumentach nas nie zaprowadzi, jeśli kiedyś będzie miała Pani okazję jeszcze kupić nową nieruchomość od dewelopera jakiegokolwiek to proszę sprawdzić prospekt informacyjny (udostępniany przez dewelopera, również jest częścią umowy przed wstępnej zakupu) gdzie wyraźnie opisana jest okolica i omawiany zakład, a nawet termin prognozowanego zakończenia budowy spalarni na terenie zakładu utylizacyjnego. Oprócz tego kilka ciekawych informacji jak rozbudowy dróg (ewentualne większe od standardowych korki na czas przebudowy), a nawet lodowisko czy basen w dalszej lub bliższej okolicy. Oszczędzi Pani sobie smutku i żalu, a niektórym zbyt częstego używania słowa absurd. Życzę miłego dnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z kolei nie nazwałbym "świadomym" kupca tej inwestycji. Chyba, że na wynajem i wszystko jedno
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

To ja bym nie chciał wynajmować od kogoś takiego komu "wszystko jedno" widać, że z takimi zakupami, a tym bardziej branżą wynajmu jest Pan na bakier.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
i ta muza która budowlańcy nawalają od 6 rano, budowa generuje halas ale to nawalanie muzy jak w wiejskiej remizie to przeginka zgłaszam to
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

sprzedać i kupić gdzie indziej ale trzeba dołożyć 7-8k za m2

Trzeba patrzeć na całość. Plusy, minusy i cena.
Ja osobiście wole mieć tu 75m2 ze smrodkiem i blisko stawem, potokiem, centrum handlowym x3, przychodnią, lasami, obwodnicą, parkiem niż mieszkanie 30m2 z samymi plusami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odradzam i przestrzegam przed zakupem mieszkania na osiedlu Monsa. Zapraszam do budynku "L", który już został oddany do użytku. Wystarczy obejrzeć w jakim stanie są hale garażowe i komórki lokatorskie a pseudo deweloper nie potrafi usunąć przyczyny zalewania tylko bawi się od 6 miesięcy w iniekcje, które nic nie pomagają. Administrator RDCapital - spółka córka dewelopera celowo z mieszkańcow robią i**otów aby czas gwarancji upłynął i Rutkowski uniknął odpowiedzialności za wadę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam

a możliwości zmiany zarządcy nie ma dopóty nie zawiąże się wspólnota...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura

Zalania są na bieżąco naprawiane, a zarządca został już zmieniony przez wspólnote która jest zawiązana już dawno. Klasyczne nie wiem, ale sie wypowiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aktualna sytuacja

Na szczęście przed zakupem mieszkania sprawdziłem opinie i zweryifkowałem problem - m.in zalania hali garażowej. Firma Rutkowski wynajęła specjalistyczną firmę która zajęła się tym problemem , które na szczęście zniknał. Był incydent już podczas mojego zamieszkiwania że mieszkanie parterowe zalało komórki lokatorskie (coś tam źle podłączone pod brodzikiem) i niestety również moje rzeczy uległy zmoczeniu ( na szczęście nie bylo tego dużo)
Mieszkam i nie narzekam. Jest dobrze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

mieszkaniec

Fajnie się mieszka :) Czasami sie trzeba mierzyć z korkami, ale to jak w każdym większym mieście. Dużo nowych inwestycji naokoło, również drogowych zwiększy przepustowość. Gdańsk nie ma gdzie się już budować, a więc dzielnice południowe się rozbudowują - proszę zobaczyć gdzie budują się wielkie hale wielkopowierzchniowe panattoni , ogólnie infrastruktura, możliwość podjęcia pracy w wielu zakładach naokoło oraz dobry dojazd zadecydowały o zakupie. Ja polecam , sąsiedzi też fajni :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wynajmę miejsce w hali garażowej.
arekpol@wp.pl
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spalarnia

Spalarnia spalarnią, jednak trzeba sobie zdać sprawę że ten cały syf ze spalenia będzie osadzał się na parapetach, szybach etc. Latem otwarte okno? dramat... Już nie wspomnę czym będziemy oddychać :( Osobiście chyba wolałem ten smrodek z odgazowywania hałdy na wysypisku...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Jasień

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

do góry