Widok

Morenowy Sad

Morena Słoneczna Morena Temat dostępny też na forum:
Morenowy Sad powstał w intensywnie rozbudowywanej w ostatnich latach części dzielnicy Morena. Atutem lokalizacji jest dostępność sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli, żłobków oraz wszystkiego czego oczekujemy od miasta. Szeroko rozbudowana komunikacja miejska (tramwaj, autobusy, PKM w zasięgu krótkiego spaceru) pozwala osobom mieszkającym w tym obszarze na sprawne poruszanie się po mieście. Szybko można stąd dojechać do śródmieścia Gdańska, jak i centrum dzielnicy Wrzeszcz. Kameralne ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowe mieszkania Budros

Witam,

czy ktoś interesował się nowym osiedlem Morenowy sad? Osiedle wydaje się ciekawe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15
byłem się tam przejść niedawno, niestety budynki "wciśnięte" pomiędzy istniejącą zabudowę, od fundamentów morenowego sadu do najbliższych budynków za płotem jest dosłownie, z miarką w ręku, 4 metry. zabudowa 3 piętrowa, sąsiadująca obok znacznie wyższa słoneczna morena będzie górowała. dojazd do osiedla tylko od ulicy myśliwskiej od okolic stawku, moim zdaniem jest to uniedogodnienie, a nikt raczej nie połączy dwóch odcinków ulicy Hausbrandta. no a wisienką na torcie był przelatujący samolot dosłownie nad głowami, dla pasjonatów lotnictwa gratka ;), ale dla zwykłych zjadaczy chleba.... ja się nawet przeraziłem, a całe życie na suchaninie mieszkam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Morenowy Sad

Dzień dobry,
interesowałam się inwestycją i wydaje się bardzo ciekawa. Czy jest ktoś kto może przybliżyć i podzielić się opinia odnośnie inwestycji? Lokalizacja według mnie jest bardzo dobra wkoło niska zabudowa, blisko centrum Gdańska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niska zabudowa? Jasne. 8-9 piętrowe, szare i brzydkie molochy Robyga obok
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

własnie zarezerwowałam tam mieszkanie i zobaczymy jak pójdzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koszmarny dojazd. Deweloper nie poczuwa się do wykonania drogi dojazdowej. Współczuję zimą i w przypadku obfitych opadów.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

To prawda, telefonicznie przedstawicielka dewelopera odpowiedziała mi, że Budros wybuduje drogę dojazdową " w połowie", a połowa będzie w gestii UM. Czyli de facto drogi dojazdowej do ogrodzonego osiedla pod monitoringiem nie będzie. To jest Polska właśnie. Osiedle w szczerym polu, a infrastruktura leży. Na zachodzie to raczej nie do pomyślenia. Nawet Ekolan wybudował drogę dojazdową do 2 bloków na Stolema, gdzie wcześniej była polna ścieżyna.
W dodatku ceny około 6 tys. za metr niemal jak we Wrzeszczu. Panie i Panowie, odrobina szacunku do klienta
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Proszę zaktualizować informacje, deweloper wybuduje całą drogę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Istnieje możliwość negocjacji ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście, wystarczy zapytać dewelopera, zawsze jest szansa na zniżkę, szczególnie teraz kiedy budowa jest skończona
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkańcy, jakie wrażenia z mieszkań, już ktoś się wprowadził? Jesteście zadowoleni z tego dewelopera? Zastanawiam się nad ich nową inwestycją i się waham.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak najbardziej polecam.
Przy odbiorze wszystko wręcz idealne. Opinia inżyniera była taka że rzadko dzisiaj spotyka się tak dobrze przygotowane mieszkanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam tego dewelopera, bardzo profesjonalne podejście do klienta a wykonanie mieszkań na wysokim poziomie. Wcześniej oglądałam mieszkanie od innego dość znanego dewelopera w Gdańsku i tam niestety budownictwo pozostało jeszcze w czasach prl-u gdzie ściany krzywe i wszystko inne zrobione na odwal się co z resztą było bardzo nie adekwatne do drogiej ceny mieszkania w samym centrum, tutaj po odbiorze mieszkania na szczęście nie spotkałam się z tym i na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z Państwa ma kawalerkę pod wynajem na tym osiedlu? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry