Widok

Mori - ocena

Bardzo nie polecam..Na znany lekarz z opiniami 5,0 tylko dlatego że krytykujące go opinie zaraz komentuje winą rodziców: nie chcą rzetelnej diagnozy, nie przyjmują diagnozy itd. Dlatego nie ma sensu z nim tam dyskutować. Na wizycie milion arkuszy do wypełnienia. NIBY czyta dokumentację i zarazem rozmawia z dzieckiem. Zadaje pytania nie adekwatne do wieku. Wyciąga bzdurne wnioski np że dziecko powtarza klasę nie pytajac rodziców i nie zaglądając do dokumentacji, Wszystko pobieżnie,bo nie analizuje arkuszy, po czym z marszu każdemu przypisuje autyzm i od razu wręcza karteczkę z ośrodkami i osobami wykonującymi ADOS odpłatnie tłumacząc że :na NFZ to za długo. Nie dajcie się zwariować. Bardzo nieprzyjemny, jeśli tylko zadacie pytanie niewygodne dla niego zmienia oblicze. Kasa.kasa. kasa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W pełni się z Panią zgadzam. Ten człowiek po prostu ma dwa oblicza. Ja akurat jestem pełnoletni i miałem u niego badanie z sądu w sprawie ubezwłasnowolnienia. Też zauważyłem, że wyciąga bzdurne wnioski, o których doskonale wie, że są nieprawdziwe. A z tym jak na portalu znany lekarz odpiera zarzuty... po prostu wyszczekany buc. Jak sytuacja robi się niewygodna dla niego, to staje się bardzo nieprzyjemny. Dla mnie - tak jak w piosence Lady Pank - mniej niż zero...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry