Widok

Morska Park

Morska Park Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę Śródmieścia Gdyni, a dalej Sopotu i Gdańska oraz obok Trasy Kwiatkowskiego, którą dojeżdża się do obwodnicy, a dalej do każdej części aglomeracji. Dostępne w pieszej odległości od inwestycji przystanki autobusowe i SKM sprawiają, że życie w tym miejscu wygodne będzie także dla osób, które nie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mieszkanie na wyższych piętrach poza śródmieściem

Czy rekomendujecie mieszkanie na piętrze 12+ w Morska Park od Semeko czy może 8-9 piętro w Modern Tower od Atal? Mieszkanie 2 pokoje dla siebie lub na wynajem długoterminowy
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

kup dwa jak nie możesz zdecydować się

ja bym tak zrobił, gdybym nie był biedny....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to miasto nigdy nie dojrzeje

w tym miejscu budynek mógł by mieć 30 kondygnacji i 350 lokali do sprzedaży ale niech budują te swoje klocuszki dalej a pózniej jak już przez to nie będzie miejsca to niech wycinają park krajobrazowy
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jak tam wyglądają ceny za m2? Nie chce mi się dzwonić czy chodzić po ich biurach. To jakieś takie wieśniackie że znaczna część firm nie może wystawić po prostu cen w internecie.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale Artur Beń jasno wyjaśnił że to rozwojowa inwestycja, dobrze wpłynie na ekonomie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

drogo czy do przezycia?

ktos wie ile sobie zyczą za m2? nie rozumiem robienia tajemnicy z cen lokali. albo kogos stac albo nie, po co zawracac sobie 4 litery
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

11 tys za m na wyższych piętrach, 9 500 na niższych
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

cena

od 6 do 9 tysięcy za m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy Deweloperzy uprzedzają i mówią kupującym mieszkania o wszelkiego rodz "atrakcjach" ?...

Córka kupiła trzy lata temu mieszkanie na nowym osiedlu w nowym bloku w stanie deweloperskim ! ,zanim się wprowadziła to ok. 3miesięcy trwała dostosowywanie -urządzanie lokalu {inaczej nazywając -trwał remont ! . I w końcu po trzech miesiącach wprowadzka i !.... zaczęło się , utodziło się dziecko , wokół trwają podobne remonty i urządzania się to do dziś , przebudowy , pukania , wiercenia na okrągło ! - nie ma możliwości na normalną egzystencje !, relaks odpoczynek ,drzemka po pracy , obejrzenie TV itd. kiedy tam jestem to chcę jak najszybciej stamtąd wyjść nieraz nie da się nawet porozmawiać dosłownie !. a jeszcze raz przypominam -budynek trzy lata temu został zasiedlony ! Kiedy ja w swoich młodych latach otrzymałem mieszkanie {Nowe !} to było ono gotowe do zamieszkania ! . Uważam ,że problem jest wielki ! , może na początek za te wszystkie "udogodnienia" zmniejszyć lokatorom opłate czynszową ?... Czy deweloperzy nie powinni coś z tym problemem zrobić ? , czy nie można w trakcie budowy nowego budynku w porozumieniu z poszczególnymi nabywcami -lokatorami uzgadniać i wykonywać odpowiedniego urządzenia i wystroju danego lokalu ??? .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21

Jedyne wyjście

Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pół roku opóźnienia

Wszyscy, którzy zakupili mieszkania w 1 budynku otrzymali list z informacją o opóźnieniu do maja 2024r. Tłumaczą się oczywiście cofitem i wojną. Obserwuję budowę i zapowiada się na dużo większe opóźnienie. Na budowie pracuje średnio 4 pracowinków. Jak na 17 piętrowiec z taką ilością mieszkań nie widzę TYLKO półrocznego opóźnienia...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że, opóźnienie w tej chwili sięga listopada 2024 bo jakby mieli oddać w maju to już całą elewacja była skończona i okna wstawione. No cóż trzeba być cierpliwym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stutthof

Wiecie, że w tym miejscu w trakcie wojny był podobóz należący do obozu koncetracyjnego Stytthof gdzię przy budowie portu ginęli masowo pracownicy przymusowi? To miejsce ma bardzo mroczną historię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry