Widok

Motaż car audio w eCarAudio.pl?? Ktoś korzystał z ich usług??

Dolne Miasto Długie Ogrody Przeróbka Temat dostępny też na forum:
Witam,

mam pytanie czy ktoś z was korzystał z usług firmy eCarAudio.pl?

Chodź jest to młoda firmą/sklep to maja konkurencyjne ceny i chcę im zlecić montaż wzmacniacza, głośników subwoofera itp.

Podaje link do strony dla zainteresowanych caraudio:
http://www.ecaraudio.pl/

Mam pytanie również odnośnie sprzętu. Co myślicie o firmie Rockford Fosgate?? Interesuje się car audio od niedawna i nie znam tej marki, ale w sklepie mówią ze to jedna z najlepszych firm od caraudio na świecie.

Z góry dziękuje za posty.

A.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam firme fanaudio.
profesionalny sprzet, nie porownywalny z ecaraudio!!!
Montowalem w golfie 5 wygralem zawody naglosnienia 2 krotnie
Bardzo tanio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny Panie Darku :-)
Bardzo stara opinia, niemniej pozwolę sobie skomentować:
eCarAudio to firma zajmująca się importem i dystrybucją sprzętu car audio, przedstawiciel na Polskę wielu znanych marek, jak Rockford Fosgate czy HiFonics. Nigdy nie zajmowaliśmy się i nie zajmujemy się montażem, to rola montażystów.
Więc komentarz jakby zupełnie nieprzemyślany :-)
Zapraszam wszystkich zainteresowanych sprzętem car audio na naszą stronę
http://www.ecaraudio.eu
Mamy produkty dla początkującego miłośnika car audio jak i bardzo doświadczonych słuchaczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Motoryzacja

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

do góry