Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Dobra szkoła jazdy, mają fajne podejscie do kursanta.
~alik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty świetna szkoła, mają super podejście do klientów super atmosfera,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Pan Bogdan jest najlepszym instruktorem wątek zamknięty Pan bogdan jest najlepszym instruktorem polecam go każdemu jest...
~justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2012

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z ukończonego kursu !!! Nigdy wcześniej nie miałam...
~karola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Takiego instruktora polecam każdemu! wątek zamknięty Nauka z Panem to była czysta przyjemność! Połączenie doświadczenia, poczucia...
~Aneta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Dzieki Adam- zdalem za pierwszym razem. wątek zamknięty Bardzo fajny instruktor , swietne wskazowki i doskonalem metody nauczania....
~ja898
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Polecam p.Bogdana! wątek zamknięty Połączenie doświadczenia, cierpliwości, luzu i poczucia humoru. Bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 stycznia 2011

motocross olewa kursantów! wątek zamknięty Kurs prawa jazdy udało mi się zakończyć tylko dzięki wspaniałemu...
~mag
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Bogdan wątek zamknięty Polecam gorąco....tylko nie dajcie się zagadywać bo potem usłyszycie "no...
~Anna Igel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 października 2010

polecam wszystkim :D wątek zamknięty Jeśli ktoś chce zdać egzamin pozytywnie powinien zgłosić sie do osrodka...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 października 2010

polecam p. Bogdana wątek zamknięty człowiek na prawdę z doświadczeniem, ale na luzie, fajnie się jeździ i gada...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Dzieki Marcin :) wątek zamknięty Polecam szkołe MOTO-CROSS, Bardzo dziękuje Marcinowi za 30-godzin jazdy,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2010

P.Bogdan jest najlepszym instruktorem w moto-crosie polecam wątek zamknięty Najlepszym instruktorem w moto-crossu jest P.Bogdan polecam go każdemu!!!jest...
~justyna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 16 lipca 2010

Ja też za pierwszym razem zdałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty choć było to w zeszłym roku to z uśmiechem przyznaje że też zdałam za...
~KAsia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

Dzięki Marek:) wątek zamknięty Wielkie podziękowania dla instruktora Marka, za cierpliwość, szybką naukę,...
~Monika G
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 maja 2010

Rewelacja! wątek zamknięty Polecam bardzo instruktora Łukasza! Cierpliwość bezgraniczna, bardzo dobry...
~studenciak
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2010

Dzięki Marcinowi zdałam za pierwszym razem (: wątek zamknięty Super szkoła znakomicie przygotowana kadra począwszy od pani Marzenki a...
~HALINA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 maja 2010

POLECAM!! wątek zamknięty Jedna z najlepszych szkół jazdy w trójmieście!! Zdałam za drugim razem, ale...
~igaa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Super sprawa! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla pana Marcinka :) wspaniały instruktor dzięki...
~Kasiunia ;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Polecam Marcina C. :) wątek zamknięty Dzięki Marcin za Kurs i polecam wszystkim tego Instruktora :)
~Adrian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

63

wątków

do góry