Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
FATALNY SERVIS DRAMATYCZNA OBSłUGA wątek zamknięty naprawa urwanego amortyzatora zajęła tym Panom 9 (dziewięć) dni i gdyby nie...
~wio
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2007

ŻENADA -> serwis opla -> są BEZNADZIEJNI wątek zamknięty Kupiłem tam auto. Wszytko pięknie ładnie gdy sprzedawali, nawet kwiatki...
~Wściekły klijent
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 lutego 2010

SUPER SERWIS I SUPER LUDZIE wątek zamknięty Polecam wszystkim mimo ze mówią ze serwis drogi ale unich naprawde warto...
~KRZYSZTOF.K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

polecam wątek zamknięty a ja wszystkim polecam . dla mnie jest super kontakt z serwisem pierwsza...
~nikt obcy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

NIE POLECAM wątek zamknięty Wszyscy sprzedawcy nowych samochodów zapewniają nas,że tylko autoryzowane...
~Klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

KRZYŚ - opinia wątek zamknięty kupiłem nowiuskie suzuku jestem bardzo zadowolony z obsługi gorąco polecam...
~KRZYŚ
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 grudnia 2008

jest ok wątek zamknięty wszystko ok ale czesni by mogli troche rozwinać czekałem 15 min zanim ktos...
~nikt obcy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 października 2008

FIRMA OK wątek zamknięty Firma ok ale zato pracownicy jacy... zawsze pomogą doradzą w kazdej sytuacji...
~krzysztof.k
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Sorzedawcy w Oplu wątek zamknięty Polecam ten salon, kupiłem u nich nowe auto, obsługa miła i fachowa, bardzo...
~Zadowolony klient, Gdańsk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 lutego 2008

JA NIE WIEM CO ONI CHCA wątek zamknięty Ja nie wim co oni wszyscy chcą. Serwis super!! , salon ok, używane fajne...
~Astra II
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 listopada 2007

serwis tragedia, ostrzegam ! wątek zamknięty Miałem problem z Oplem. Spadek mocy, paląca się kontrolka silnika....
~ZB
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 lipca 2007

chevrolet aveo sedan wątek zamknięty zakupilem w Motor centrum nowy samochód ,trzeba przyznac ze mają dar...
~Wojciech Ulczyński
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

mozna lepiej wątek zamknięty Opinie kieruje do do 1 opini Pana Krzysztofa jak bedzie Pan na przegladzie...
~Upierdliwy klient wg.Serwisu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
235

postów

173

wątków

do góry