Widok

Mowa nienawiści - do administracji forum

Zwracam uwagę, że wypowiedzi użytkowników Jaq oraz Skydiver w działach Polityka oraz Hydepark, na Państwa Forum, noszą znamiona mowy nienawiści i są to przestępstwa opisane w artykułach 119, 256 i 257 kodeksu karnego.

Ponieważ dysponują Państwo pełnymi adresami IP przypominam o artykule Art. 304. § 1. "Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu
przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub Policję.

Liczę zatem na zabezpieczenie dowodów i przekazanie ich odpowiednim organom.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
A owi obywatele to gorszego czy lepszego sortu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego administracja forum nie reaguje
na chamstwo kilku forumowiczow wobec innych uzytkownikow forum
obrazanie,wysmiewanie z powodu innych pogladow,nickow,wieku
wymyslanie od bolszewikow w co drugim poscie,przekrecanie nickow,zyczenia komus smierci i wielokrotnie ,wymuszanie na kims ,prowokowanie do odpowiadania wciaz tymi samymi pytaniami,w celu dalszego nasmiewania sie
a takze straszenie,przez
powyzej wymienione osoby
prosze zwrocic uwage na wlasnie przeslane dziesiatki przykladow postow
z roznych watkow

ponadto czujemy sie naciskami politycznie
przez wciaz te same osoby
ten proceder trwa od wielu miesiecy

Forum przestalo byc przyjazne, dostepne
dla kazdego stalo sie prywatnym folwarkiem kilku osob o danych pogladach politycznych i do tego chamskich

czy o taka twarz forum administracji
miastu ,portalowi chodzi?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
na forum notorycznie naruszany jest
artykul 135 KK
przez @Skydiver
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgdzam sie z wpisem. Prosze administratorow o zabezpieczenie dowodow i przekazanie ich organom scigania nt. wpisow uzytkownika Iza.
Wpisy dotycza nazywania ludzi mordercami, zlodziejami, zdrajcami i wiele, wiele innych. Sa to tak mocne slowa, ze wpisuja sie w mowe nienawisci z gornej półki. Jest to przestepstwo, ktore nalezy zglosic.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

TO SA przyklady ' mowy antynienawisci "plynace od osób,ktore mienia sie nieskazitelnymi
wpisami
a ktorych administracja forum raczy nie zauwazac!

wyrazenie "morda w kubeł" oznacza w jezyku tych ludzi gotowosc do uznania pogladów innych
i administracji tez to nie przeszkadza

"jaq 89.64.51.*
(3 dni temu)
Czy Ty glabie nie potrafisz niczego innego poza zwracaniem uwagi? Co zrozumiałeś z mojego tekstu ? Przeczytaj raz jeszcze, jak nie rozumiesz, poproś kogoś kto Ci wyjaśni. Co za beton."

"Jaq 89.64.51.*
(2 dni temu)
Widzę betonie że zatrybiasz, bo napisałeś " jeżeli się okaże". No właśnie, jeżeli się okaże. Ba za bardzo nie chce mi się wierzyć, by było to prawdą. Ale jeżeli się okaże że tak będzie ( zaczekajmy), wówczas opiszę swój stosunek do takiej decyzji. A na razie morda w kubeł i bul, bul :-)"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a tutaj piekne zyczenia smierci
dla forumowicza
od innego forumowicza
a moze Adm.forum uwaza,ze to żarcik?!

"Prawda 195.85.199.*
(3 miesiące temu)

Niedziela 04.11 to był piękny dzień.

Jestem ciekawy co teraz frustraci napiszą.

Może stary zejdzie."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nazywanie innego forumowicza notorycznie "forumowym kretynkiem"
stało sie tradycja przez osobe,ktora zjawisko wyszukiwania "mowy nienwisci" wprowadziła na salony forum

przy czym sama czuje sie ponad wszelkie niecne mowy

"~Skydiver 188.146.134.*
(2 lata temu)
@ forumowy kretynek

Jak ja lubię, jak kretyni podkładają sie sami.
W przeciwieństwie do ciebie ja te wiedzę mam w głowie, nie w Wiki.

Idąc tropem rozumowania @kretynka zarówno ty jak i poseł Kaczyński także powstaliście za I PRL, co niechybnie oznacza, ze jesteście jej dziełem."
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

T.W. Iza : nostalgia cię ogarnęła antysemitko ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"postkomuna to zwykla banda zloczyncow zlodziei kretaczy mordercow postkomuna to jakas doza postideologizmu
a teraz działa zdradziecka banda szabesgojow folksdojczów"

Przytoczony wyżej fragment nie jest mową nienawiści, jest przejawem miłości do narodu i patriotyzmu.
Autor to Iza.
Nie mam więcej pytań.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

warto byloby najpierw
dowiedziec sie co oznacza" Semita"
"ludy semickie",a potem pisac o tym

bo widac braki w wiedzy
to tak jakby kogos nazwac
"antyindoeuropeistą"

uszczke tej wiedzy troche i naprowadze-)ludy semickie oznacza ludy!(rózne) poslugujace sie podobnym językiem)
poza tym

jestem antysyjonistą
jak juz chcialeś szpile wbić
to wbijaj rzetelnie

jestem teź patriotą
lokalnym takze,bo utozsamiam sie i z Kaszubami
jestem narodowcem
czyli kimś,kto jest za swoim narodem,ojczyzną przede wszystkim

co nie przeszkadza mi kochac kultury Indian Am.Pn
i szanowac innych ludzi na swiecie
czy przyjaznic sie z nimi

z tymi ,ktorzy chca sie przyjaznic
a nie okradac ,mordowac,gwalcic

i nie jestem "Nutria" "i**otka" "babcią" waszą! i inymi epitetami ,ktorych wobec mnie uźywa wasza /zacna /grupka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Możesz nazywać siebie patriotka, miłującą innych kobietą. Jednak to do nas należy, czytelników forum, wystawienie tobie laurki o tym, kim jesteś i jaka jesteś. Z uwagi na regulamin forum, zasady dobrego wychowania i szacunek do kobiet, wstrzymam się z upublicznieniem oceny ciebie i twojej twórczości. Żadna z tych ocen nie przejdzie regulaminu forum. Postaram się jednak o eufemistyczne określenie dominujących określeń : upływ czasu wywiera niekiedy ogromnie destrukcyjny wpływ na trzeźwość myślenia, nie wykluczając tym samym, wpływu niektórych napojów na ten stan. Umiłowanie do ojczyzny łączy się niekiedy z przeciwstawnym uczuciem dla innych narodów. Stracone lata, nie wykorzystane szanse i możliwości, przy jednoczesnym pogardzaniu innymi, którzy nie przegrali swojego życia, wykorzystali szanse jaką stworzyła historia i ich umiejętności.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

To co napisales to kwintesencja Izy. Przeciez tu chodzi tylko i wylacznie o zżerającą ją zazdrość i codzienną walke o przetrwanie od piewszego do pierwszego. Do tego jeszcze wiek tej pani w tle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

jak usunąć własną opinię? (12 odpowiedzi)

jak usunąć własną opinię? nie wyrobiłam się w czasie z edycją i poszło "w afekcie", a nie...

do góry