Widok

Msza

Szkoda mi księdza Krzysztofa. 2 razy słyszałam jego kazania a był u nas raptem 2-3 tygodnie. Kazania wygłoszonego przez proboszcza nie słyszałam od lat bo to nie są kazania a adorowanie siebie samego.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że dni Proboszcza są policzone.....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ,jest ich coś ponad 700.A wtedy emeryturka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To co zrobił proboszcz z wikarym Krzysztofem, to sprawa nadająca się na wokandę sądową. Jak można oskarżać wikarego o kradzież pieniędzy, gdy ten był na urlopie. To już jest dramat proboszcza, bo traci kontakt z otoczeniem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba mieć odwagę da się coś zrobić,troche aktywności nie tylko na forum.Wielu czuję że się źle dzieje w parafii,naszej jedynej...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wikary nowy KS.krzysztof wyrzucił meble z plebani kiedy probosz byl w Zakopanym wyjechal w poniedziałek a juz w wtorek nastepnego dnia meble byly wyrzucane wiem kto je ma nawet ostatnio probosz nawet chce je o zwrot .m
Meble byly już od paru lat .co to znaczy ze wchodzi sobie ledwo co do nowej parafii i rządzi się dla mnie to dziwne . Według mnie Proboszcz bardzo dobrze postanowił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pierwsze słyszę o tych meblach.Wiem ,że było malowanie ,więc może dlatego....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też pierwszy raz słyszę, a nawet gdyby tak było to chyba ma prawo się dobrze czuć w swoim pokoju.
Bo jeżeli inne sale urządza się na XXI wiek ,to trzeba wszędzie. Tak słyszałam w kościele od proboszcza,jak mówił o remoncie.
Tak uważam.Szkoda ,że Kielno utraciło księdza Krzysztofa.
Szkoda że stara klika nie myśli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ostatnie zdanie jest odpowiedzią do 6785
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kielno

Dzisiejsza debata (118 odpowiedzi)

Proste zasady, a prowadzący i tak się pomylił. Pytanie do kontrkandydata i Kalkowski dostał 1,5...

zakup domu w Kielnie (6 odpowiedzi)

Witam Zamierzam kupić dom w Kielnie przy Jeziornej. Ale czytając co się wyprawia wokół Waszego...

Jak tam mieszkańcy Kielna? (9 odpowiedzi)

Przy najbliższych wyborach będziecie głosować na Waszego Wójta czy dacie Gminie Szemud trochę...

do góry