Widok

Muay Thai

Witam poszukuje dobrego kluby gdzie można poćwiczyć Muay Thai możecie coś polecić.Chodzi przede wszystkim o dobrą atmosferę i oczywiście podejscie trenera zastanawiam się nad championem ale z tego co słyszałem jest to bardzo malutka sala.Jeżeli chodzi o klub duet to chodzą koksy więc odpada.Jeszcze słyszałem że na Osowej jest klub ale nie mogę znaleść strony internetowej.Czytałem tutaj na formu wypowiedzi ale wszystkie które znalazłem były z roku 2010 lub 2011 więc może że coś zmieniło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój chłopak chodził kiedyś do klubu na Orunii, klub nazywał się Korpus albo Corpus ;P sprawdź sobie w google na pewno będzie bo organizowali nawet zawody.
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Corpus jest w Brzeźnie
http://www.gkskcorpus.pl/
Nie wiem co się tam zmieniło ale gdy chodziłem tam 2 lata temu warunki były dosyć spartańskie. Może to celowy zabieg żeby ćwiczący byli jeszcze bardziej twardzi :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie ja też słyszałem że w Corpusie są spartańskie warunki.Ale nie potwierdzam bo nie byłem nie widziałem.Na forum chwalą sobie championa na Traugutta ktoś może się wypowiedzieć na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nic już nie podrzuci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś z was chodził do kluba vataha w Gdyni jeśli tak to może podzielić się wrażeniemi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pozwalam sobie podbic temat, ze szczególnym naciskiem na gdynie

a może jest ktoś kto kiedyś cwiczyl boks lub muay thai i po przerwie chciałby wrocic, a teraz szuka "sparing" partnera by najpierw trochę pocwiczyc sobie na luzie? (nie mowie nawet o walce, tylko o pocwiczeniu kombinacji itd.)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do asde. jak chcesz możemy poćwiczyć razem.Ja mam zamiar zacząć chodzin na muay thai od września więc teraz kondycje bym sobie po ćwiczył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a cwiczyles juz MT? bo mnie by bardziej zalezalalo na pocwiczeniu techniku niz na treningu wytrzymalosciowym (kondycyjnym)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nie ćwiczyłem MT.Mam zamiar zacząć chodzić od wrzesnia.Ćwiczyłem kiedyś boks ale to była bardzo dawno temu.Ostatnio ćwiczyłem krav mage,ale chyba to nie dla mnie i wole spróbować MT.A ty ćwiczyłeś MT?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sorry, pare dni tu nie zagladalem. Najlepiej napisz do mnie to zobaczymy, czy uda nam sie cos wykombinowac wspolnie. Adres f2l (na serwerze) o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

do góry