Widok

Multimedia Polska w Pruszczu

Siema. Czy też odnotowujecie problemy z siecią internet około 21:00 +- 45 minut ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio to jakaś parodia, modem traci połączenie, w umowie jest 30 Mb/s a faktycznie góra 3. jeszcze tydzień i kończę przygodę z Multimedią, będe miał światłowód, mam nadzieję, że poczuje różnicę.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z ciekawości, kto w Pruszczu montuje łącze na światłowód? U nas jest Vectra i mam nieraz ochotę ich wywalić na ryj...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama MM oferowała przejście na światłowód za dodatkową opłatą, a potem zaczęły się problemy. Prędzej zmienię operatora niż będę przepłacać. A tłumaczenie się atakami DDoS jakoś do mnie nie przemawia. Pewnie sprzedali za dużo pasma i siec nie wyrabia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam to samo doświadczenie, sidze na necie praktycznie cały dzien (wiem ze to chore). Ok 20 codziennie zrywa tak na 10 min i po ponownym restarcie modemu jest ok. W ostatnia niedziele ta sama sytuacja ok 14.00. Nie wiem co robią ale to jakas lipa z ich strony. Sprawdzałem również prędkość łącza i mam podobnie. Osiedle Jakuba przy Horsztyńskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

jeżeli są państwo niezadowoleni z obecnego operatora, zapraszam do kontaktu na jdrywa@volta.net.pl. W tej okolicy jest możliwośc przyłączenia budynku do naszego szkieletu światłowodowego.

Ceny za internet zaczynają się od 50zł a przepustowości łącza sięgają 200mb/s! BEZ MODEMÓW!

Jeżeli są państwo zainteresowani, prosiłbym o napisanie krótkiego emaila z adresem budynku gdzie przyłącze miało by zostać wykonane.

Pozdrawiam J.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak wygląda sytuacja z budynkiem przy Rzewuskiego 1 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście jeśli chodzi o na prawdę dobry jakościowo i bezproblemowy internet to w Multimedia można mieć takie od zaraz. Polecam wam zajrzeć na ich stronę https://www.multimedia.pl/ , gdzie znajdziecie więcej wartych uwagi informacji na ten temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pruszcz Gdański

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

Domy Kopernika (35 odpowiedzi)

Okolica osiedla jest cicha i spokojna, otoczona naturą. Blisko powstającej inwestycji znajduje...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry