Widok

Muzyczne Lato - Global Deejays, Danzel 30.07

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
30.07 (niedziela) Global Deejays, DanzelKoncerty, które odbyły się w ramach Muzycznego Lata 2006:2.07. godz. 17.00 KASIA CEREKWICKA, NATALIA KUKULSKA8.07. godz. 19.00 HA-DWA-O!, MARYLA RODOWICZ9.07. godz. 19.00 SZYMON WYDRA&CARPE DIEM, KASIA KOWALSKA15.07. godz. 19.00 ABRADAB, JAMAL, SISTARS16.07. godz. 19.00 COMA, BLENDERS, GOLDEN LIFE22.07. godz. 19.00 PIERSI, BORYSEWICZ&KUKIZ, LADY ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z****i...kon..

niewiem nie byłam ale napewno z****iscie..Kocham was..papa pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BYŁAM...

W ZESZŁYM ROKU BAWIŁAM SIĘ SWIETNIE NA LADY PANKU W TYM NAJBARDZIEJ PODOBAŁ MI SIE PERFECT...FAJNIE, ZE MOZNA POSŁUCHAĆ TAKICH SŁAW ZA TAKIE PIENIĄDZE...
POZDRAWIAM LG CHOCIAŻ ICH TELEFONY POZOSTAWIAJĄ WIELE DO ŻYCZENIA...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SuPer

Moim zdaniem generalnie koncerty w zeszłym roku były lepsze ale te tez sa fajne można niezłą beke skrecic Z:*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram w zeszłymm roku były lepsze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Scooter

Byłem na scooterze i było z****iście ... wspaniałe efekty i wogule.... 30 lipca wybieram sie na danzela i globala , myśle ze będzie fajnie

pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda....

Szkoda ze w sierpniu jeszcze nie ma koncertów :( całe wakacje powinny być !!!! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w zeszłym roku

w zeszłym roku były o niebo lepsze w tym roku KICHA na maxa niestety co rok to gożej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

LG

Jest fajnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na koncert cos poderwac

w dniu koncertu piersi borysewicz & kukiz, lady pank dziewczyna ze mna zerwala ale ja sie nie zalamalem tylko poszlem na koncert i poznalem fajna dziewczyne i jest zajbiscie fajne sa te imprezy ale moglo by byc tak cale wakacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie bylam ale ide dzis

zastanawiam sie do ktorej mniej wiecej trwa taki koncert::)???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

global deejays mniam mmm

wybieram sie dzis z siostra na to cudo. zobaczym jak bedzie :)))) see you there muaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dno totalne

i nie piszę o jakości wykonania, ucho mam drewniane, nie znam się.
Za to znam się na zegarku i potrafię czytać. Stachursky o 19.00? Zapomnij! Najpierw przez godzinę leciały jakieś blabla z taśmy, o 20 z minutami koncert rozpoczęła gdańska grupa, nazwy nie pomnę a pana S. zapowiedziano na 21.00. Już nie czekałam, mam blisko, posłuchałam sobie w domu.

Byłam kilka razy i ŻADEN koncert nie rozpoczął się o czasie. Ale numer ze Stachurskym to już szczyt, organizatorzy mają publiczność w głebokim poważaniu, jak co roku zresztą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

..Wpadnę Na Kontrolę...Ha Ha...

........jeszcze niebyłam ale wpadam na koniec z Młodymi się zabawic ma nadzieję ze niebędzie opoznien bo jutro do pracy muszę wpaść na kontrolę hehh wiec trzymajcie się bo Ewunia się szykuje ha ha ha .wielkie pozdro dla wszystkich cierpliwych Buziaczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

the besciaki

danzel i globale wymiataja :P:P:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelka

Muzyczne Lato LG dzięki wielkie za fajuśkie koncerty - Danzel i Global - poprostu rewelka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER KONCERTY

BARDZO POLECAM KONCERTY NA MUZYCZNEJ SCENIE W GDANSKU .MUZYKA DLA KAZDEGO.TROCHE ZBYT KRÓTKO TRWAJA ALE JEST OK.PRZEPYSZNY POPCORON MOZNA ZJESC POPIJAJĄC PIWKO A DLA MŁODZIEZY SUPER OGROMNE WATY CUKROWE NA DODATEK KOLOROWE.SUPER z****ISCIE .JA TAM SPEDZIŁEM z****ISCIE CZAS,POZDRO DLA WSZYSTKICH!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy koncert muzycznego lata

Najlepszy koncert tego lata w Gdańsku ... The best !!! Ktoś ma jakieś zdjecia ??:>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bis

WIECEJ!!! DłUżEJ!!! CZEśCIEJ!!!!!!!! REWELKA!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest to :)

Szczerze piowiedziawszy jestem z Zakopanego i byłam na koncertach w tamtym roku i nie wybacze sobie tego że je w tym roku opuściłam.... impreza jest swietna..... super sie bawiłam... szkoda tylko ze tak krótko grali: a mogl do samego rana :):):) pozdrawiam wszystkich z Gdańska - do zobaczenia za rok :):):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Danzel!!

Ja tam nie musze jechac;D bo danzel byl wczoraj w zabrzu za free;D bylo z****iscie;D szkoda ze tylko 1godz gral:( jak ktos chce poklikac to moj nr gg:5164526 ;D chcialam autograf ale zamiast tego to na niego wlecialam bo tak mni pchali;D;D ale autografu nie mama:(:(:(:(:(:(:(:( bo mial tylko troche to dal innym;[;[;[;[ szkoda;P ale go widzialam i mam to na komie;D ale bylo z****iscie!!!v poozdro dla wszystkich fanow Danzelka;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry