Widok

Muzyczne Lato

Muzyczne Lato Temat dostępny też na forum:
29.06 - ARASH,VELVET30.06 - GLOBAL DEEJAYS, DJ DAZ,UNITING NATIONS06.07 - TEDE, KOŁCZ, KIEŁBASA,DJ MACU, WARSZAFSKI DESZCZ07.07 - 20:00 - FARBA COMA13.07 - AKCENT, THE JET SET14.07 - INFERNAL, PAWILON22.07 - HITY NA CZASIE - Kombii, Baracuda, Mezo/Kasia Wilk, Patrycja Markowska, Sunrise Ave, Ania Dąbrowska, Magnus i Magnetic27.07 - ICH TROJE
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;/

yyy tak jest zawsze kazdy narzeka marudzi itp a i tak przyjdziecie zeby sie uchlać jak swinie...cieszcie sie ze wogole cos jest. . . . .

zobaczycie ze napewno sie spotkamy na tym koncercie...=)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do agaty!

jestem ciekawa jak ty bys cie czuła jak by ciebie tak kazdy z góry przekresłaał..

ty napewno jestes we wszystkim swietna i najlpesza...noo baaaa

to stan i spiewaj anie tylko w gadce jestes mądra...

poprostu zal mi was ludzie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o matko!

jak sie komuś coś nie podoba to nie przychodzić!
nikt wam wcale nie każe!
wy tylko narzekacie a nic nie robicie!
nie umiecie się wcale bawić przy takiej muzyce to idzcie na inna impreze, według mnie Arash jest znakomity;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie świetna zabawa

ja się ciesze ża to własnie w moim miescie się tyle dzieje. Ludzie mamy liste przebojów w lipcu a wy ciągle marudzicie. Pobudkaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

wszyscy piszą że dno, bieda itp. ale i tak większość z nich pójdzie na te koncerty. Cieszmy się że mamy to co jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha

beka z tych wszystkich opini chyba luzie po 11 lat to pisza !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

te koncerty z roku na rok są coraz słabsze.Kiedyś człowiek co tydzień chodził na koncerty to był stały punkt tygodnia, teraz wybiorę się jedynie na Come.
Bardzo spadła poziom, szkoda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciesze sie w tym miescie sa takie koncenrty nie mamy tego na co dzien wiec powinnysmy sie cieszyc ze maisto organizuje nam taka dobra ibtania rozrywke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cos normalnego : PAWILON :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mowie ze koncerty sa do bani, wiec na zaden nie pojde. :) a jak ktos chce isc na piwo, to lepiej na plazy wylądować, niz w miejscu gdzie bedzie sama dresiarnia....pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wreszcie coś !!!

wreszccie coś nowego ;p;p;p;p;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem kto wybieral wykonawow, ale probowal dogodzic wszystkim, czyli jak to bywa w takich wypadkach - nikogo.... nie wiem po co tez te zagraniczne gwiazdki 3 ligowe, tworzy sie z tego sopot festival dla ubogich... koncertow mniej z roku na rok, kiedys bywaly 2 tygodniowo przez cale wakacje, bylo rozorodnie i ciekawie z polskimi wykonawcami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

własnie

Nie na okragło te same polskie zespoły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na portalach zagranicznych

Już piszą o GDAŃSK SUMMER FESTIVAL - i co malkontenci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KACENT PL czy RO ?

moze mi ktos powiedzieć czy chiodzi tu o zespol akcent z polsdki czy z Rumunii ?;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncerty w piątek

nie fajne jest to,że w tym roku koncerty są w piątki bo większośc z nas niestety chodzi w soboty do pracy i jak ma iść na koncert??!! niech wróca koncerty w niedziele to już było lepiej ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TRAGEDIA

CO ROKU CORAZ GORZEJ !
BYŁY KONCERTY CO WEEKEND PRZEZ CAŁE LATO,TERAZ TYLKO LIPIEC I TE ZESPOŁY WYBIORE SIĘ JEDYNIE NA TEDE I MOŻE JESZCZE NA AKCENT ŻEBY POSŁUCHAĆ JAK BAWIĄ SIE W RUMUNI ;)
POZDRO DLA TYCH KTÓRZY TAK JAK JA TWIERDZĄ,ŻE NA LG JEST CORAZ GORZEJ . . . . . . .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale lipa...

Tym oto sposobem zaoszczędzę sporo pieniędzy... jedynie na Comę warto się wybrać, reszta to jedna wielka porażka :/ aż szkoda pisać... najgrosze jest to, że będę miała wątpliwą przyjemność słuchać tej muzyki z domu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...

Jedynie na Comię się pojawię. Reszta... Totalna porażka. ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NUDA

Kompletnie nic dla mnie :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2026 (9 odpowiedzi)

Zapraszamy na Festiwal FETA 2026!XXVIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i...

Kulinarna Świętojańska (11 odpowiedzi)

Miasto Gdynia zaprasza na IX edycję Kulinarnej Świętojańskiej - największego festiwalu street...

XXVI Wielki Festyn Rodzinny w Parku Oruńskim (8 odpowiedzi)

W niedzielę, 14 czerwca, Park Oruński im. Emilii Hoene ponownie stanie się przestrzenią wspólnego...

do góry