Widok

Muzyczne Lato

Muzyczne Lato Temat dostępny też na forum:
29.06 - ARASH,VELVET30.06 - GLOBAL DEEJAYS, DJ DAZ,UNITING NATIONS06.07 - TEDE, KOŁCZ, KIEŁBASA,DJ MACU, WARSZAFSKI DESZCZ07.07 - 20:00 - FARBA COMA13.07 - AKCENT, THE JET SET14.07 - INFERNAL, PAWILON22.07 - HITY NA CZASIE - Kombii, Baracuda, Mezo/Kasia Wilk, Patrycja Markowska, Sunrise Ave, Ania Dąbrowska, Magnus i Magnetic27.07 - ICH TROJE
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Tylko niech Tedunio uwaza zeby w beret niedostac przypadkiem tak jak to kiedys postapiono z Peja jak byl gdzies w 3miescie, juz nie pamietam gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:|

same szity - jak co roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

syf jakiego mało

odkąd koncerty przeniosły się na Plac Zebrań przestałem chodzić. z roku na rok jest coraz gorzej. niedługo na scenie będa występować gwiazdy Disco Polo. co za żenada.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiełbasa

Jesss. Nareszczie zobacze kiełbasę na scenie a nie tylko w mięsnym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No fajnie, że COMA, ale...

No fajnie, że zagra COMA, bo to jedyny znośny koncert w tym roku, ale coś nie za często ta Coma gra w Trójmieście, który to już ich koncert u nas w ciągu ostatniego roku? A co do całego składu, to nie ma co narzekać, ostatnio u nas organizacja takich imprez schodzi na psy (vide tegoroczny SCF, gdzie najlepszy koncert dał moim zdaniem Kukiz - nie, żebym go nie lubił, ale są w Polsce lepsi, chociażby Kult, który zagra do truskawek w niedzielę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KATASTROFA

MASAKRA ... WIEKSZEJ CHAŁY SIĘ NIE DA ZEBRAĆ W JEDNYM MIEJSCU!!! WIELKA KUPA A NIE KONCERTY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i love us5

same klasyki beda, jush nie moge sie doczekac. czy wy tesh przyjdziecie. a tak wogole skond klikash???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mc MPZ

Wow fajnie bedzie Tedzio..
Ale mezo ??? i ich troje to to talna porazka :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaha

ale bieda! smutne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert życzeń

A czego wy wszyscy spodziewacie się za 5 zetongów. Kto chce grać koncerty do browara? Chesz dobry koncert to trzeba zapłacić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest tak źle...

Tak naprawdę to trudno dogodzić wszystkim, poza tym cieszmy się że możemy za 5zł iśc na koncert (: Mi się podoba tylko Infernal, Global dejays, Tede, kołcz i kiełbasa ;PP Jak nie chcecie to nie idźcie, nikt Was nie zmusza (-_-) Ale Ich troje to żeczywiście porażka :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz dzisiaj 20:00

ARASH, ARASH, ARASH - widziałam go na lotnisku - chyba miał ze sobą z 5 ochroniarzy, a cały zespół z solistką normalnie sobie szli, mam autografy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie?

ej do ktorej jest ten koncert co dzis ma byc. arash?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arash :))))) to jest to!

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

Ja idę na Hity na Czasie.Chciałabm iść dziś na Arasha ale nie mogę ;( Chyba jak będzie Kombi to zatkam uszy...Dobrze że nie będę w Gdańsku 30.07. Bym chyba ogłuchła Ich Troje-to ma być fajne?? !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

yy sorki 27.07 a nie 30.07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łeee

jaka kicha wogóle szok co to ma byc z roku na rok coraz denniejsze zespoły sa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to ma byc???

beznadzieja, z roku na rok sa coraz gorsi wykonawcy a bilet sa coraz drozsze, i my mamy placic za taka kiche???? porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GLOBAL DEEJAYS

polecam polecam polecam, w zeszłym roku dali naprawdę odjechany występ, za 5 zł aż się opłaca iść;D, co do reszty ... za 5 zł myślę, że warto pójść jeżeli ktoś lubi danego wykonawcę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KICHA

W TYM ROKU KICHA Z ROKU NA ROK CO RAZ GORZEJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Noc Kupały na plaży (3 odpowiedzi)

Noc Kupały na plaży - Gdańsk, wejście 68Świętuj najkrótszą noc w roku nad brzegiem morza! Zanurz...

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

IRONMAN 2026 Gdynia (5 odpowiedzi)

Gdynia wróci na mapę światowego triathlonu już 19 lipca 2026 roku. Ironman 70.3 Gdynia to jedno...

do góry