Widok

Muzyczne Lato

Muzyczne Lato Temat dostępny też na forum:
29.06 - ARASH,VELVET30.06 - GLOBAL DEEJAYS, DJ DAZ,UNITING NATIONS06.07 - TEDE, KOŁCZ, KIEŁBASA,DJ MACU, WARSZAFSKI DESZCZ07.07 - 20:00 - FARBA COMA13.07 - AKCENT, THE JET SET14.07 - INFERNAL, PAWILON22.07 - HITY NA CZASIE - Kombii, Baracuda, Mezo/Kasia Wilk, Patrycja Markowska, Sunrise Ave, Ania Dąbrowska, Magnus i Magnetic27.07 - ICH TROJE
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Tylko niech Tedunio uwaza zeby w beret niedostac przypadkiem tak jak to kiedys postapiono z Peja jak byl gdzies w 3miescie, juz nie pamietam gdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:|

same szity - jak co roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

syf jakiego mało

odkąd koncerty przeniosły się na Plac Zebrań przestałem chodzić. z roku na rok jest coraz gorzej. niedługo na scenie będa występować gwiazdy Disco Polo. co za żenada.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiełbasa

Jesss. Nareszczie zobacze kiełbasę na scenie a nie tylko w mięsnym...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No fajnie, że COMA, ale...

No fajnie, że zagra COMA, bo to jedyny znośny koncert w tym roku, ale coś nie za często ta Coma gra w Trójmieście, który to już ich koncert u nas w ciągu ostatniego roku? A co do całego składu, to nie ma co narzekać, ostatnio u nas organizacja takich imprez schodzi na psy (vide tegoroczny SCF, gdzie najlepszy koncert dał moim zdaniem Kukiz - nie, żebym go nie lubił, ale są w Polsce lepsi, chociażby Kult, który zagra do truskawek w niedzielę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KATASTROFA

MASAKRA ... WIEKSZEJ CHAŁY SIĘ NIE DA ZEBRAĆ W JEDNYM MIEJSCU!!! WIELKA KUPA A NIE KONCERTY!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i love us5

same klasyki beda, jush nie moge sie doczekac. czy wy tesh przyjdziecie. a tak wogole skond klikash???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mc MPZ

Wow fajnie bedzie Tedzio..
Ale mezo ??? i ich troje to to talna porazka :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahahaha

ale bieda! smutne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koncert życzeń

A czego wy wszyscy spodziewacie się za 5 zetongów. Kto chce grać koncerty do browara? Chesz dobry koncert to trzeba zapłacić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest tak źle...

Tak naprawdę to trudno dogodzić wszystkim, poza tym cieszmy się że możemy za 5zł iśc na koncert (: Mi się podoba tylko Infernal, Global dejays, Tede, kołcz i kiełbasa ;PP Jak nie chcecie to nie idźcie, nikt Was nie zmusza (-_-) Ale Ich troje to żeczywiście porażka :|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Juz dzisiaj 20:00

ARASH, ARASH, ARASH - widziałam go na lotnisku - chyba miał ze sobą z 5 ochroniarzy, a cały zespół z solistką normalnie sobie szli, mam autografy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie?

ej do ktorej jest ten koncert co dzis ma byc. arash?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arash :))))) to jest to!

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

Ja idę na Hity na Czasie.Chciałabm iść dziś na Arasha ale nie mogę ;( Chyba jak będzie Kombi to zatkam uszy...Dobrze że nie będę w Gdańsku 30.07. Bym chyba ogłuchła Ich Troje-to ma być fajne?? !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;)

yy sorki 27.07 a nie 30.07
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

łeee

jaka kicha wogóle szok co to ma byc z roku na rok coraz denniejsze zespoły sa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co to ma byc???

beznadzieja, z roku na rok sa coraz gorsi wykonawcy a bilet sa coraz drozsze, i my mamy placic za taka kiche???? porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GLOBAL DEEJAYS

polecam polecam polecam, w zeszłym roku dali naprawdę odjechany występ, za 5 zł aż się opłaca iść;D, co do reszty ... za 5 zł myślę, że warto pójść jeżeli ktoś lubi danego wykonawcę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KICHA

W TYM ROKU KICHA Z ROKU NA ROK CO RAZ GORZEJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2026 (9 odpowiedzi)

Zapraszamy na Festiwal FETA 2026!XXVIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i...

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

XIV Marsz dla Życia i Rodziny w Gdańsku (3 odpowiedzi)

Już 21 czerwca wyjdziemy razem na ulice Gdańska. Spotykamy się o 15:00 pod Kaplicą Królewską w...

do góry