Widok

Muzyczne Lato

Muzyczne Lato Temat dostępny też na forum:
29.06 - ARASH,VELVET30.06 - GLOBAL DEEJAYS, DJ DAZ,UNITING NATIONS06.07 - TEDE, KOŁCZ, KIEŁBASA,DJ MACU, WARSZAFSKI DESZCZ07.07 - 20:00 - FARBA COMA13.07 - AKCENT, THE JET SET14.07 - INFERNAL, PAWILON22.07 - HITY NA CZASIE - Kombii, Baracuda, Mezo/Kasia Wilk, Patrycja Markowska, Sunrise Ave, Ania Dąbrowska, Magnus i Magnetic27.07 - ICH TROJE
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

Lecza mnie matoly wypisujacy swoje nedzne opinie na temat zespolu Ich Troje. To 1 z najciekawszych zespolow na polskiej scenie muzycznej! Zespol ktorego aranzacje piosenek i show sceniczny trwale juz wpisal sie w gust Polakow. Nie jeden inny chcialby osiagnac choc w polwie taki sukces i zdobyc tylu fanow. Rewelacyjna kapela i super zabawa oto czym jest ICH TROJE!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

;D

wczorajszy koncert był megaaa...^^
szkoda ze pogoda nie dopisala, ale to chyba nikomu nie przeszkadzało wszyscy swietnie sie bawili ..^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KIEUBASSA

A ja chce KIEŁBASSĘ!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bendzie melanz

zobaczycie co się biędzie dopiero działa na koncercie tedego i kołcza jak będzie ładna pogoda to bedzie poprostu masakra a podejżewam że pogoda będzie odjechana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

infernal

nie moge sie doczekac zespołu infernal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ą

Wy sie nie znacie Kołcz jest boski. Kocham GO! Jestem gejem i ide z zimami na jego koncert! KOCHAM CIE KOŁCZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kołcz

Ja tez uwielbiam Kolcza i Kielbase, oni sa tacy seksowni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiełbasa

O tak, chetnie bym ich wzial w obroty :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bawić to się będę za tydzień w sobotę. ;>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zagejowali

Wlasnie, zagejowali forum!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co wy jacys rasisci? Niech geje chodza gdzie chca! A wam co do tego. Tinkiłinki tez bedzie na koncertowym lecie w gdansku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tede, kołcz i kiełbasa rlz!!

Oczywiście ide na ten koncercik ;]] nie mogę się doczekać ;PP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

Wie moze ktos czy na HITY NA CZASIE są jakies bilety, czy moze wstęp wolny ?? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tinkiinki rządzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szambo

gdzie zespoły rokowe co za kit
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ROCK

No właśnie... Ja chce rocka;[
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wstyd!!!!

Ich troje!!! Przypal i wiocha co za baran ich zaprosil . DAJCIE ZYC!!! TEGOROCZNI WYKONAWCY TO JEDNA WIELKA LIPA!!!!! SZKODA CZASU . A GDZIE STACHURSKI!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda ze nie wystapi w tym roku Dj Sqrvix :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja chcę rocka!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko marudzic potraficie

Na uniting nations & global dj bylo naprawde dobrze, sama sie tego nie spodziewalam (chociaz nie przepadam za tego typu muzyka) i nawet deszcz w niczym nie przeszkodzil. Na ich troje tez pewnie bedzie dobrze ;p ale ja jednak sobie podaruje. Oby doczekac do piatku! 13 Akcent!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Skok z Molo w Sopocie (7 odpowiedzi)

Skok z Molo w Sopocie bez mandatu i narażania się na niebezpieczeństwo? To możliwe zaledwie raz w...

Barcelona: Freddie Mercury 80th Birthday (4 odpowiedzi)

GALILEO, GALILEO! Mike Moran, współtwórca albumu Barcelona Freddiego Mercury'ego i Montserrat...

Letnie Klimaty (3 odpowiedzi)

W niedzielę, 14 czerwca nie może Was zabraknąć w Starym Maneżu na kolejnej edycji Klimatów -...

do góry