Widok

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Feuer Frei! Po raz pierwszy w historii masz możliwość usłyszeć na żywo głęboko emocjonalne przeboje zespołu Rammstein połączone z wielowymiarowym brzmieniem orkiestry symfonicznej na koncercie "Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie".[/lead]To, co wydarzy się na tym epickim koncercie, będzie tematem Twoich opowieści jeszcze długo po koncercie, ponieważ tego wieczoru wszystko jest ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie było w tym nic z symfoniki.

Koncert fajny ale symfoniki nie było wcale, orkiestra robiła za kiepskie tło, żadnych ciekawych aranżacji...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiepski koncert

byłem i nie podobalo mi sie. amatorski zespoł fanów rammstein z czerstwą prowadzącą i problemami technicznymi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiepsko

Coś nie zagrało z dźwiękiem. Albo przyjechała amatorska kapela, albo filharmonia ma słabe nagłośnienie. Wokal ledwo słyszalny, orkiestra też.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tragedia

Może jakby grali na sali gimnastycznej jako uczniowie...to bym powiedział wow...a jak ktoś reklamuję to Rammstein Symfonicznie...to jest po prostu śmiech. Uszy bolały i serce pękało jak tego się słuchało. Pierwszy raz byłem w Filharmoni Bałtyckiej...I pomijając amatorski zespół, który zbyt szumnie używa nazwy Rammstein symfonicznie....to nagłośnienie fatalne...albo realizator dźwięku powinien przejść dodatkowe szkolenia...żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry