Widok

MyTaxi - jak realnie jest?

Jak się realnie pracuje w mytaxi? Są dyżury jakieś? od czego zależa stawki bo widziałem różne - od 3 zł do 1,8 w jednej korporacji...

Ile można zarobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dyżurów napewno nie ma. Z tego co się orientuję to po sezonie kokosow nie ma. Wysoka prowizja za kurs do tego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odradzam mytaxi to wyzysk kierowców. Lepszym wyborem są normalne korporacje. A co najważniejsze to zarabia się więcej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wpisz sobie w a mytaxi praca opinie". Wyskoczy Ci go...work, poczytaj tam. Wejdź na Fac
ebooki "branzowe" , ploteczki z taksoweczki , taryfa 24 itp , i poczytaj co się dzieje w Mytaxi.
Zobacz za jakie stawki jest usługa LITE. Weź pod uwagę że musisz mieć auto do 10 lat , i sam sobie odpowiedź na pytanie jak jest. Pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
mytaxi najgorsza opcja zarabiania na taxi. To jest firma nastawiona na wydojenie kierowcy. Wszystkie prowizję podają netto. Opłaty kośmiczne za kursy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na podanych przez Ciebie portalach są systematycznie czyszczone z negatywnych opini. Mytaxi stać by to robić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mytaxi to jest złodziejstwo wyzysk kierowców. Nie dadzą zarobić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najgorsza opcja zarabiania na taxi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyłudzają pieniądze. A cenny za kilometr wychodzi tyle co w ub..e .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry