Widok

Myjnia w bojanie

Zauważyliście ze na myjni w Bojanie za tryb mycia aktywna piana za złotówkę myjemy auto przez 30 sekund a nie 60? To jedyna myjnia która znam która praktykuje taki system , zawsze przelicznik jest 1 zł - 60 sekund.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czas to jedno, ale ta aktywna piana zanim poleci to mija 1/3 zapłaconego czasu.
W Chwaszczynie sprawdzałem z ciekawości jest może dalej ,ale dużo szybciej piana leci za 1 zł. pryskam całe auto (w Bojanie 1/2).
Panie właścicielu trochę na jakość , a nie na ilość.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego wole uzywac myjni na Wiczlinie, maja szczote z ktorej tryska piana az do przesady, polecam.

https://goo.gl/maps/e1ZcgdLTTZJ2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W taki głupi sposób Starci klientów a wtedy będzie za późno
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wół jest napisane 1 zł = 50 sekund :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisane może jest ,ale działanie kiepskie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba by bylo ten problem gdzies dalej poruszyc moze prasa , telewizja, to jest temat na glowne wydanie wiadomosci przeciez , bo problem jest dosc powazny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tak serio to rece opadaja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy by właściciel przeprogramował na dłuższy czas opcje piany i może o parą sekund :-) pozostałe i jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli jest napisane 50 s, a mycie trwa tylko 30 to piszcie reklamacje do właściciela. To jest zwykła usługa i jako taką możecie reklamować jako niewykonaną.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

szczerze mówiąc, wydawało mi się że z okolicznych myjni ta w Bojanie najlepiej funkcjonuje
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do ~ooo
Chodzi nie o czas tylko jakość usługi za określoną kwotę. Czytaj posty. Aktywna piana jest po kilkunastu sekundach od uruchomienia.
Czyli płacisz za kapiące coś.
Jeśli ma być 50s to niech właściciel przedłuży działanie o tyle czasu ,aby ta piana była faktycznie tyle sekund ile jest w informacji.
I będzie OK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ok, zrozumiałam, że w ogóle czas mycia trwa 30s. Z postów nic innego nie doczytałam. Tak czy owak należy reklamować. Bo usługa nie jest kompletna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

kwestia umiejetnosci mycia bo pianą oblejesz auto w 15 sekund ( wtedy chwile trzeba poczekać by zaczęła działać- czytaj wykonała swoje zadanie i weszła w reakcje z syfem) i szczerze mowiac jedna z najlepszych myjni, szczotki na myjniach tylko rysuja lakier a jeśli auta nie można umyć piana i lancą to chyba czas wybrać się na myjnie ręczną.....i zapłacić 3 razy więcej usługa wykonana kompletnie i nie ma powodu do narzekania......no chyba tylko że w portfelu wiele mniej pieniążków zostało...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

~bojańczyk 15 sekund pianą całe auto :-) :-) chyba "Malucha"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

-bbb musisz trenowac... skakanka, bieganie crossfit to i tira obskoczysz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja już w Bojanie samochodu nie myje Chwaszczyno jest 100 x lepsze jest szczotka, piana za 1 zł, czas każdej funkcji jest dłuższy POLECAM NOWĄ MYJNIE W CHWASZCZYNIE.
Kiedyś jak myłem samochód zagadałem w tej sprawie do właściciela (kręcił się po terenie) i wniosek był jeden ....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum Bojano

Bojano drugie Banino. (13 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

do góry