Widok

Myjnia z renowacją/ Detailing - gdzie?

Czy ktoś zna sensowną myjnię/ detailing gdzie auto zostanie odczyszczone do stanu fabrycznego? chodzi mi o wasze doświadczenia a nie opisy ze stron internetowych. Zawsze po zimie czyszczę auto ale nie trafiłem na taką myjnię która się przykłada, zawsze coś zostawią. A mają je wyczyścić włącznie z nawiewami, i wszelkimi ukrytymi miejscami.
Próbowałem juz S plus (albo podobnie) koło Oliwi ale sa niedokładni.
Znacie z doświadczenia taki zakłada który sprosta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Car SPA Gdynia. Jak dla mnie rewelacja, cena adekwatna do jakości usług.

Za to nie polecam gościa na ulicy Hutniczej w Gdyni (dawny Washmaster), niby detailing i co to nie on... a w praktyce leci na ilości i na skróty :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na https://4nano.pl/certyfikowane-studia/ widziałam, że w Gdańsku mają certyfikowane studio Car-Lux. My zostawialiśmy kiedyś auto w innym certyfikowanym studiu 4nano i byliśmy zadowolenie z jakości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej!
Z mojego doświadczenia polecam ProCare Auto Detailing Wrocław. Korzystałam z ich usług i byłam naprawdę zadowolony z jakości pracy. Zadbali o mój samochód w sposób kompleksowy i z dużą precyzją, dokładnie tak jak opisujesz - czyszczenie nawiewów, ukrytych miejsc i wszystko co trzeba. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację ,przecież to rzut beretem ,pół godzinki drogi można się przejechać.Tez jestem z Gdańska ,ale wolę korzystać z myjni w Ustrzykach Dolnych.
Wracaj do nauki czytania ze zrozumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam auto detaling oferowany przez SKS u Krootkiego. Perfekcyjnie zajmują się autem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Porsche - nieautoryzowany serwis (33 odpowiedzi)

Czy jest w Trójmieście nieautoryzowany serwis samochodów Porsche?

do góry