Widok

Mystic Festival 2024

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
[lead]Podczas Mystic Festival 2024 zaprezentują się: Satyricon, Thy Art Is Murder, Orange Goblin, Lord of the Lost, Accept, Life of Agony, Ithaca, Sanguisugabogg, Bruce Dickinson, Suffocation, Blackgold, Humanity's Last Breath, Bring Me The Horizon. Festiwal odbędzie się w dniach 6 - 8 czerwca 2024 r. na terenie stoczni: Ulica Elektryków, [/lead]Mamy headlinera Mystic Festival! Przywitajcie ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakoś nie wiem.

Kiedy Mistic Festival był na drugim końcu polski, to jechałem tam choćby nie wiem co stanęło mi na przeszkodzie. Marzyło mi się aby taka impreza była w Gdańsku. A teraz kiedy jest już w Gdańsku, to nie mogę na nią trafić. Czy ktoś umie to wytłumaczyć? Może po prostu już jestem za stary na takie imprezy?
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 20

Nie wiem, ile masz lat, ale ludzi po czterdziestce było w tym roku mnóstwo, po pięćdziesiątce sporo, a i wyraźnie starsi się trafiali. Może to nie starość, tylko lenistwo? ;)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież metalu słuchają głównie jesli nie wyłącznie

ludzie 40+. Wiec trudno na takim festiwalu zobaczyć mlodszych. Mlodsi sluchaja disco rapu. Nie o wiek tu chodzi, a raczej o to, że starzejesz się, masz rodzine, prace, stresy itp. I to co bawilo cie w wieku 15-25 lat minelo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

też tak mam

może gdyby zagrał Emperor po 25 latach warto byłoby iść?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

O!

Ja bym poszedł nawet gdyby Ihsahn przyjechał solo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polska

Polska to kraj więc pisz z dużej litery .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

szczere pytanie - poproszę o szczerą odpowiedź

dlaczego ten festiwal nazywa się "mistycznym" skoro wprost promuje się na nim satanizm?
to taki zabieg PR-owy?
może trzeba zmienić jego nazwę na coś mocniejszego?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 84

Nazwa jest historyczna i nawiązuje do organizatora pierwszych edycji. Obecny to kilka firm, w tym Mystic Production.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Barciak

Szeroko rozumianą muzykę i brak przemocy.
Promocja satanizmu to nie na tym festiwalu niestety, jak szukasz takiej promocji proponuję bliżej przyjrzeć się festiwalom stricte black metalowym.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mystik srystik

Porządne zespoły niech zaproszą, a nie taki chłam jak w tym roku
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 18

Znaczy generalnie bym się zgodził - ale w poprzednim roku ludzi i tak było pełno, więc wycenione jest "dobrze". No chyba, że w tym roku się jednak przejadą na słabych zespołach. Nawet wtedy - ceny pozostałych biletów jest łatwiej obniżyć niż podbić cenę tych już sprzedanych :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie skład jest dobry, a gwiazda wprawdzie słaba, ale popularna. Nie przejadą się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rok temu ludzie śmiali się z zaproszenia Ghosta, to teraz mają amerykańskie emo BMTH czyli wtórną podróbę Linkin Park.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przywykłem już, że gwiazdy u nich są raczej do ominięcia, więc mnie to nie rusza. Dobre kapele będą grały na mniejszych scenach.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale bieda

Póki co, to tu nie ma na czym ucha i oka zawiesić...jakies pierdy dla dzieciarni, albo stare dziady wyciągnięte z formaliny. Mam nadzieję, że dokoptuja jakies porządne granie, bo jak na ten moment, to bym ewentualnie mógł Satyricon posłuchać i to też pod warunkiem, że zagrają coś że starego repertuaru...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Orange Goblin, Suffocation czy Asphyx najmłodsi może nie są, ale powinni dać radę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mysticum!

Już choćby tylko dla nich warto być.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mystik Srystik

Na Bruca ,Accept i Megadeath ,to można pójść, cała reszta, to jakieś połuczyny
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Megadeth, jeśli już.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mistic

To mają okoliczni mieszkańcy. Jak zwykle hałas i pijaństwo.Czas skończyć z tymi imprezowniami, ludzie mają DOŚĆ. Władczyni Gdańska jest głucha na skargi, ale ta jej głuchota nie wyjdzie jej na dobre.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 19

Takie spedy

To na stadionie niech robią, a nie ludziom pod oknami.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Luceferianie

Ściągacie na siebie przekleństwo. Diabeł przychodzi tylko kraść, oszukiwać i zabijać. Pokutujcie i nawróćcie się do Boga
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

raczej w sobie

zmień nicka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny biletów

Chciałbym pójść na tą imprezę, posłuchać dobrej konkretnej muzy, ale niestety mam 1400 zł renty powypadkowej i co i dupsko,mogę tylko pomarzyć, że jak wygram w totka ,to na następną edycję się załapię!!!!Szkoda!!!!Peace & Love ️️Trzymajcie się i pozdrock!!!!️️️️
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muzyka jest niespokojna o nieregularnych rytmach, wywołuje lęk. Historia Jonasza żywo staje przed oczyma, z tym że tu próżno Jonasza szukać, ludzi których by przejmowało, że dusze są druzgotane. A tak od przyziemnej strony to proszę uszanujcie, że gdańszczanie chcą spać. Całe miasto nie musi słyszeć tych hałasów. Przy zamkniętych oknach wyraźnie wszystko słychać, a jest to przynajmniej 3 km od stoczni. Koszmar z poprzedniego roku się powtarza, kiedy władze miasta uwzględnią skargi obywateli?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry