Na zajęcia do Pani Doroty uczęszczałam tylko przez rok, ale był to rok, w którym bardzo się rozwinęłam pod względem artystycznym :) Nauczyłam się jak można zwyczajne rzeczy w cudowny sposób przedstawic wyłacznie za pomocą różnych ołówków... ukazać ich piękno i pewną osobliwośc... wiadomo początkowe prace były pokraczne, ale z czasem po pewnych wskazówkach Pani Doroty potrafiłam sama zwrócic na niektóre rzeczy uwagę, wiedziałam w jaki sposób dany przedmiot przedstawic, aby wygladał on naturalnie.... ponadto zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze, nikt na nikim nie wywiera presji, ktora powodowywałaby niemiłe zajscia wsrod członków danej grupy :) wbrew pozorom te trzygodzinne spotkania w kazdym tygodniu bardzo wiaza ludzi, co niektorzy sie zaprzyjazniaja, utrzymuja kontakty nawet jak skonczyli juz uczeszczac na zajecia i to jest fajne;D poza tym organizowane sa tzw plenery, sa to kilkudniowe wyjazdy na łono natury, gdzie mozna całkowicie oddac sie sztuce :) jak ktos chce sie przygotowac do egzaminu to tez nie pozałuje, Pani Dorota posiada ogromna wiedze, ktora z wielka przyjemnoscia przekazuje dalej i jak masz jakis problem to z pewnoscia zostanie podjeta proba jego rozwiazania :)