Odpowiadasz na:

NARTY

Witam,
Szukam rodzin z dziecmi, które sa chętne na wspólne wyjazdy narciarskie. Nie koniecznie tej zimy ale także na przyszłość. Szczególnie pod kątem dzieciaków i rozwoju ich umiejętności... rozwiń

Witam,
Szukam rodzin z dziecmi, które sa chętne na wspólne wyjazdy narciarskie. Nie koniecznie tej zimy ale także na przyszłość. Szczególnie pod kątem dzieciaków i rozwoju ich umiejętności właczenie z 14 dniowymi wyjazdami do szkółek narciarskich.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktuna mail: marek70@mailcity.com

zobacz wątek
16 lat temu
~M.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry