Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE ROZUMIEM TYCH ZŁYCH wątek zamknięty NIE ROZUMIEM TYCH ZŁCH KOMENTARZY NA PANIE Z REJESTRACJI CHODZE TAM JUŻ KILKA...
~BOŻENA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

cthulhu - opinia wątek zamknięty Personel chamski jak diabli a lekarze to skończone konowały... Od dawna nie...
~cthulhu
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Byłam na tych terapiach, na pierwsze wrażenie wszystkie panie są miłe, jednak...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Przychodnia Gdyńska nie polecam wątek zamknięty Dziś próbowałam umówić wizytę do internisty zadzwoniłam i to co usłyszałam...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 września 2012

polecam wątek zamknięty Jestem zadowolony z tej przychodni ponieważ są mili pracownicy przychodni...
~pacjent michał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

DNO!!!!! wątek zamknięty Jestem chora i leżę w domu z gorączką od 3 dni, gdy wczoraj i dzis dzwonilam...
~Marca
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Panie w recepcji wątek zamknięty Stwierdzam że Panie w recepcji pracują tam za karę,myślałam że jak pójdę z...
~kivi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

ms - opinia wątek zamknięty Nie polecam. Panie w rejestracji bardzo niesympatyczne, oczekiwanie na wizyte...
~ms
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Jestem mile zaskoczony wątek zamknięty Od zeszłego roku wiele się zmieniło, budynek wyremontowany, w środku wygląda...
~Paweł
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

nie polecam pań rejestratorek i pielegniarek wątek zamknięty W srode tydzien temu bylam na pobieraniu krwi i moczu w owej...
~niczka
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

przychodnia... wątek zamknięty To jest najgorsza przychodnia!!!!!Panie w rejestracji to "śpiące...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 maja 2011

Świetni lekarze + krowy z rejestracji do odstrzału wątek zamknięty tak wygląda w skrócie ta placówka. Naprawdę dobry zespół lekarzy, do których...
~niezależny
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 grudnia 2009

Cała sieć przychodni to nie porozumienie wątek zamknięty Cała sieć przychodni należącego do ncm to wielkie ....,lekarz ortopeda z...
~anonim
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

wielki zal i smutek....... wątek zamknięty jestem bardzo zniesmaczona , gdyz moja mama ciezko obłożnie chora , wymagała...
~zrozpaczona i zawiedziona......
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

rejestracja PORAŻKA!! wątek zamknięty absolutny brak kompetencji i podejścia do klienta!! Przecież to NZOZ a nie...
~Mersal
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 czerwca 2008

obsługa jak w PRL-u wątek zamknięty Panie niesympatyczne, łaskę robią ze pracują a w rozmowach między sobą...
~oburzona pacjętka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 grudnia 2007

poradnia "K" funkcjonuje bez zarzutów !!! wątek zamknięty jestem młodą mamą niespełna pół roku temu też byłam w ciąży i nie spodkałam...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 września 2007

ja tu czegoś nie rozumiem! wątek zamknięty jestem nową zarejestrowana w tej przychodni gdyż mam najbliżej i zależało mi...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 września 2007

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty jestem w ciazy i chcialam sie umowic na wizyte zeby zalozyc karte ciazowa w...
~przyszla mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 lipca 2007

Elwira - opinia wątek zamknięty Potwierdzam uwagi innych internautów: 1) obsługa w rejestracji nadal jak w...
~Elwira
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

45

wątków

do góry