Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wioleta - opinia nowy temat Bardzo profesjonalna, szybka pomoc zarówno lekarska jak i pielęgniarska,...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 30 listopada 2020

T&A - opinia nowy temat W gabinecie rtg pracuje wróżka, która oczarowuje dzieci i starszych. Pacjenci...
~T&A
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 27 listopada 2020

Łukasz - opinia Polecam Panią doktor Katarzynę Rosłonkiewicz. Lekarz z prawdziwego powołania....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 12 listopada 2020

Paulina - opinia Witam, chciałam wyrazić opinie na temat położnej Pani Elżbiety Malcekiej, to...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 4 października 2020

maria - opinia Jak wszyscy moi bliscy bardzo ucieszyłam się z powrotu dr Rosłonkiewicz....
~maria
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 19 września 2020

Marta S. - opinia Dzisiaj byłam poddana badaniu kolonoskopii w znieczuleniu ogólnym, bałam się...
~Marta S.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 25 sierpnia 2020

OLA - opinia Moja Mama Ola dziękuje Pani doktor i zespołowi, za profesjonalnie wykonanie...
~OLA
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2020

ND:) - opinia Panie w rejestracji poprawnie uprzejme, jedne bardziej inne mniej. Jestem w...
~ND:)
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 15 maja 2020

Marta - opinia Jak dobrze , że dr Rosłonkiewicz wróciła do pracy. Bardzo miła osoba, która...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 maja 2020

Pacjentka - opinia Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Rosłonkiewicz to jest wyjątkowy lekarz...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 kwietnia 2020

Alicja - opinia Jestem pod wielkim wrażeniem życzliwości, kultury Personelu pracującego w tej...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Mama - opinia Od kilku miesięcy pediatra na cały dzień przyjmuje 1-1,5h przecież to jest...
~Mama
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 grudnia 2019

Anna - opinia Wspaniały personel, bardzo ,,ludzkie" podejście do pacjenta
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2019

Grażyna - opinia Wielokrotnie byłam pacjentkom lub z kimś z rodziny kto był pacjentem. Czy to...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2019

Okropny wjazd wątek zamknięty Chociaż parking jest duży wjazd na niego bardzo niewygodnym. Ktoś chyba tego...
~Grażyna
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2018

Rehabilitacja - p. Łukasz Polecam wizytę u p. Łukasza - rehabilitanta. W bardzo fachowy sposób wszystko...
~MoNika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2019

Krzysztof - opinia Szpital i przychodnia na Otomińskiej Jestem zachwycony obsługą...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2019

Rentgen Pani Monika w gabinecie rentgenowskim to najlepszy człowiek na świecie....
~Mama Julki i Tymona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2019

Rejestracja Dodzwonienie sie do przychodni graniczy z cudem,tak jest za kazdym...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2019

Porażka obsługa jak w PRL zwłaszcza rejestracja Na problemy mają tylko odpowiedź " brak terminów" i rób sobie co chcesz....
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry