Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sławomir - ocena nowy temat Ze względu na swój stan zdrowia przychodzę tu na pobieranie krwi dosyć często...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 24 marca 2024

Sylwia - ocena nowy temat Byłam świadkiem sytuacji gdzie jedna z osób podczas pobierania krwi zasłabła....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Małgorzata B. - ocena Dzisiaj mialam wykonaną gastroskopię przez Panią Dr Annę Pawłowską. Z...
~Małgorzata B.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2024

Ania - ocena Miałam dziś robiona kolonoskopie w znieczuleniu ogólnym. Stresowałam się...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 listopada 2023

Ania i Piotr - opinia Niestety po dzisiejszej wizycie jesteśmy bardzo rozczarowani podejściem osoby...
~Ania i Piotr
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 1 września 2023

Grażyna - opinia Pani Dr Rosłonkiewicz to najcudowniejsza lekarka Przemiła ,mądra zawsze...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 sierpnia 2023

Marcin - opinia Chciałbym bardzo podziękować Pani Ewelinie która pobierała mi krew naprawdę...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 12 maja 2023

Jacek - opinia Rejestracja telefoniczna od 7-00 , dodzwonienie się np. 7-05 i brak miejsc do...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Halina Rybkowska - opinia 15 lutego 2023 roku miałam po raz pierwszy w zyciu kolonoskopię. Nie...
~Halina Rybkowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Tomek - opinia Pani Monika z rtg to anioł. Empatyczna, przemiła z super podejściem do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2022

Anna Dabrowa - opinia Gastroskopia rewelacja dziś byłam i myślę o tych ludziach , którzy mówią , że...
~Anna Dabrowa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 listopada 2022

Agata - opinia Super opieka po badaniu jak i przed bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Wioletta - opinia Byłam dzisiaj na kolonoskopii i nie ukrywam, że strach który mi towarzyszył...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 sierpnia 2022

Jacek - opinia Chciałbym serdecznie podziękować zwłaszcza Pani z recepcji za bardzo miłą...
~Jacek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Jaga - opinia w tej przychodni zarówno recepcja traktuje pacjentów jak zło konieczne ,...
~Jaga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Barbara i Boleslaw - opinia wątek zamknięty W tej Przychodni mieliśmy z żona badanie kolonoskopi ze znieczuleniem....
~Barbara i Boleslaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią położną Elżbietę Malecką ! Wraz z żoną zostaliśmy we...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 stycznia 2022

Aga - opinia wątek zamknięty Czasem ciężko się dodzwonić, ale zawsze jest rejestracja online, przez stronę...
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

MonaLisa - opinia wątek zamknięty Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym. Badanie przeszłam bez żadnych...
~MonaLisa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Feliksa K. - opinia wątek zamknięty Z usług przychodni korzystam już od dłuższego czasu. Zawsze czuję się -...
~Feliksa K.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 września 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry