Widok

NIE DAJĄ NALEŻNYCH GRATISÓW KTÓRE ZAPEWNIA GAZETKA

Wczoraj (27.02) zakupiłam w Piotrze i Pawle pieluszki dla niemowląt, do których wg gazetki promocyjnej dostępnej w internecie i w innych sklepach w Gdańsku powinny być dołączone GRATIS chusteczki dla niemowląt. (oferta obowiązuje od 26.02). Niestety Pani w kasie jak i kierownik sklepu stwierdziły, że takiej promocji nie ma i takiej gazetki też nie ma i chusteczki się nie należą. Dziwne, bo cena pieluch jest taka jak w gazetce, a w Piotrze i Pawle w Oliwie taka promocja jak najbardziej obowiązuje i chusteczki dawane są gratis. Gdybym otrzymała informację, że owszem chusteczki były, ale się skończyły to ok, ale mówienie, że takiej oferty w ogóle nie ma???! OSZUSTWO!
Moja ocena
Lidl kategoria: Supermarkety
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
promocje: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

otrzymałam gratis

Po interwencji w centrali firmy otrzymałam przeprosiny oraz należny gratis.Cieszę się, że sprawę udało się rozwiązać. Ale przestrzegam: walczcie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Twoja historia mnie poruszyła..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dotyczy to nie tylko tego sklepu, bo przecież obsługa sklepu też ma rodzinę i przyjaciół, więc to, czego nie dostanie klient, przyda się im. W końcu trzeba jakoś dorobić do marnej pensji, czyż nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry