Witam,
chciałbym podzielić się swoją opinią na temat tego serwisu. Więc na wstępie nie polecam go nikomu. Serwisowałem tam auto od zakupu w ich salonie i nigdy nie byłem zadowolony. Rzetelność i fachowość świadczonych usług jest nieadekwatna do ceny. Świadczyć może o tym chociaż fakt, iż w moim samochodzie przez niedopatrzenie (na serwisie odchaczono że dana część była sprawdzana a w rzeczywistości okazało się że nie) mechaników awarii uległa część silnika, która doprowadziła do uszkodzenia całego silnika. Dodam, iż część ta powinna być wymieninana przy dwa razy większym przebiegu niż auto miało w chwili awarii. Przedstawiciel serwisu z usmiechem na twarzy zaproponował mi wstawienie nowgo silnika oczywiści za który musiałem zapłacić górę piniędzy. Na moje pytania o przyczyne awarii nikt z pseudo fachowców nie potrafił stwierdzić dlaczego tak się stało. Wg "fachowców" miałem pecha.
Ogólnie mogłbym napisać bardzo wiele złego na temat tego serwisu. Mam nadzieje, że jezeli ktoś się zastanawia nad zakupem bądz serwisem auta u nich przemysli to dwa razy tak zeby pozniej nie załować bo lepiej pojechac pare km dalej do innego miasta lub zmienic preferowana marke auta i nie miec