Początkowo sprawia wrażenie osoby miłej,znającej się na rzeczy,trafiłam do P.Doktor kupując na portalu groupon.pl kupon na usługi stomatologiczne. Pani doktor po przeglądzie oczywiście stwierdziła,że mam do zrobienia kilka zębów i raczej kupon o wartości 500zł nie wystarczy na ich zrobienie jednak po przedstawieniu przez P.doktor cennika poinformowałam,że chciałabym kontynuować leczenie później. Podczas 1 wizyty brak problemów,obietnica zrobienia 2 lub 3 zębów za kwotę kuponu, więc podczas 2 wizyty gdy dowiedziałam się że na 1 ząb zrobiony ostatnim razem ( oczyszczenie i wypełnienie zęba + znieczulenie ) rachunek wyniosł przeszło 500 zł byłąm mocno zaskoczona.Pytam się za co? P.Doktor stwierdziła po namyślę ze miałam zapalenie,że ma drogich dostawców i musi to pokryć. Kompletna zmiana ze strony P.Doktor,kłamie, kręci i wymaga ,że studentka pracująca na pół etatu ma pieniądze na płacenie za 1 zęba 5 stówek !
Niepoważne, czuję się oszukana i nigdy więcej nie skorzystam z usług tej Pani. plomba za którą zapłaciłam 500 zł już została wymieniona ( po 2 tygodniach od wizyty - p.doktor niedokłądnie wyczysciła ząb, wdało się zapalenie otrzewnej po zamknieciu zęba i skończyłam na pogotowiu w środku nocy.) Oby jak najdalej od takich specjalistów.