Chcieliśmy wynająć mieszkanie za pośrednictwem tego "biura" na dłuższy okres czasu.Obejrzeliśmy mieszkanie i się zdecydowaliśmy. Dostałem umowę z którą się zapoznałem i wszystko było ok.Pozostał termin podpisania umowy w następnym tygodniu.Z uwagi na fakt ,że mieszkamy w chwili obecnej w innym mieszkaniu pytałem kilka razy czy na pewno mogę zrezygnować z obecnego mieszkania? odpowiedź brzmiała tak .Więc będąc pewnym,że mogę zrezygnować jak zapewniał pośrednik ,zrezygnowałem z obecnego mieszkania. W dniu podpisania umowy zadzwoniłem i powiedziałem ,że się spóźnimy kilka minut . Pośrednik ani słowa nie wspomniał o zmianie planów. ja jak najszybciej chciałem dojechać ze świadomością podpisania umowy .wchodzimy do biura, bezsensowne przywitanie, sztuczne uśmiechy i nagle wiadomość :PLANY ULEGŁY ZMIANIE bo zgłosił się ktoś inny i zaproponował więcej !??! nie wiem czy to prawda czy nie i tylko chcieli podbić cenę ,ale nie ma to żadnego znaczenia bo tak się nie robi. zwłaszcza że zapewniali mnie,że mogę zrezygnować z obecnego mieszkania! mało tego trzymali nas do końca i w momencie podpisania umowy nam to zakomunikowali ! Absolutnie nie polecam! Absolutny brak honoru,ważna tylko kasa .