Zarówno ja z mężem jak i dzieci są zapisane do tej przychodni, ale to tylko dla tego, że jest najbliżej. Korzystam tam tylko i wyłącznie ze szczepień dla dziewczynek, bo Pani pielęgniarka ma super podejście do maluchów, ale jeśli chodzi o pediatrów to porażka. Moje dziewczyny należą do Pani P. z której usług nie korzystam od sytuacji kiedy półrocznemu dziecku z temp ponad 39 przepisała antybiotyki bo niby przeziębione (sytuacja ciągnęła się przez ponad tydzień), a po konsultacji z innym lekarzem okazało się że dziecko w ten sposób ząbkuje i wystarczy podawać coś na zbicie. Teraz urodziłam drugie dziecko i oczywiście przed pierwszym szczepieniem wymagana jest wizyta siostry środowiskowej, ponad dwa tygodnie próbuje się do niej dodzwonić i oczywiście zero odbierania telefonów, chyba ma podobny system pracy jak panie w rejestracji gdzie lepiej wybrać się osobiście i umówić na wizytę niż dzwonić i usłyszeć ten sam tekst że nie ma miejsc. Jakby tego było mało to co miesiąc pracuje już inny lekarz. Nie polecam tej przychodni, sama też wreszcie muszę ją zmienić.