Widok

NIE POLECAM

To nie jest lekarz, tylko biznes women. Jak byłem prywatnie było ok, a jak z kasy chorych to jakaś pomyłka - pani doktor nie zamieniła ze mną jednego słowa. Nikomu nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie rozumiem wypowiedzi, ja leczę się u Pani Doktor od 10 lat i nie mam problemu aby dostać się na NFZ jestem pod stałą opieką, z tego co wiem czas oczekiwania to około pół roku dlatego ściśle przestrzegana jest kolejka, a może Pan chciał się dostać poza kolejką oszukując że przyszedł na prywatną wizytę i wskoczyć na NFZ. Nie ładnie względem innych pacjentów. Pani Doktor pewnie zaproponowała prywatną wizytę, bo limity są ściśle określone przez NFZ do nich pretensje, że nie ma miejsca, a nie do lekarza z tak ogromnym doświadczeniem, uważajcie na to co piszecie bo możecie zrobić komuś ogromną krzywdę i jednocześnie odebrać szansę osobom naprawdę chorym. Jak najbardziej polecam dzięki Pani Doktor nadal żyję inni dawali mi 5 góra 7 lat a Pani Doktor dała ciepłe słowo i nadzieję. Dzięki Pani Doktor jestem również szczęśliwą matką. Dziewczyny jeżeli macie problemy z utrzymaniem ciąży i chorobę jelit to jedyny lekarz w Trójmieście, który pomoże wam utrzymać i donosić ciąże!!!! POLECAM POLECAM POLECAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry