Widok

NIE POLECAM

Z przykrością muszę napisać że niestety ale ta szkoła jest do bani co półrocze zmiana prawie wszystkich nauczycieli gubią się indeksy w ciągu 3 lat były 3 różne szkoły i ostatni dyrektor szkoły który nie umie wypisywać świadectw. Straszenie uczniów jakimiś karami jak podejdą do matury bo podobno się nie nadają i tych którzy po rocznych nie podejdą do egzaminów państwowych wielo tysięcznymi kwotami pieniężnymi absurd.
Jak dla mnie to tylko panie w sekretariacie były zawsze miłe i można było się dogadać z nimi
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A ja polecam! POLECAM!

chciałabym zobaczyć dyrektora, który wypisuje świadectwa.
I na pewno, to dyrektor gubi indeksy.
Jakoś też jestem tegoroczną absolwentką i nigdy nie słyszałam, żeby ktokolwiek straszył kogoś karami za podejście do matury. O ile wiem nauczyciele zrobili próbną maturę i każdy widział na co go stać. A samo podejście do matury "bo może się uda" - nie ma sensu, dla Ciebie Natalio, również!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

POLECAM!!!

a ja przeniosłam się z innej szkoły i naprawdę - i nauczyciele i dyrektor i sekretariat działają w "Żak" jak należy. Co niektórzy tylko narzekać potrafią. Nie róbcie siary nam pozostałym uczniom tej szkoły. Trzeba się uczyć. Ja dostałam świadectwo całe i prawidłowe i podejrzewam, że ty też dostałaś świadectwo drukowane, więc dziwny ten wpis, że dyrektor nie umie wypisywać świadectw. No chyba nie wierzysz, że dyrektor wypisuje świadectwo? Czy wierzysz w to? Skoro system drukuje to wychowawca wpisywał oceny. Wstyd tylko, że takie głupoty wypisujesz i obrażasz ludzi, którzy naprawdę dużo nam pomogli. I w ogóle uważam, że dyrektor powinien pozwać cie bo ja byłam zawsze na zajęciach i nigdy takich głupot nie słyszałam. Mąż mówi, że pewnie konkurencyjna szkoła te głupoty wypisuje. No może.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry