Widok

NIE POLECAM!!!!!

Proszę uważajcie na tą przychodnię!!! Wczoraj próbowałam się dodzwonić i zarejestrować ale niestety albo było zajęte albo nikt nie odbierał. Zadzwoniłam więc na Centralę przychodni i Pani próbowała mnie przełączać na rejestrację ale niestety za czwartym razem nie wytrzymałam i zapytałam do której godziny w poniedziałki przyjmuje dr Wajda i pani poinformowała mnie, iż przyjmuje w godz. 11:00-17:30 więc zapytałam czy jak przyjdę po 16:00 będę przyjęta do doktora. Pani poinformowała, że oczywiście. Po czym pojawiłam się około godz. 16:20 i pani w rejestracji powiedziała, że rejestracje do lekarzy są do godz. 11:00. A to jakaś bzdura. W przychodni praktycznie nikogo nie było. A ja naprawdę potrzebowałam pomocy. Postanowiłam nie oszczędzać na moim zdrowiu i poszłam prywatnie!!!A NFZ płaci na mnie do przychodni która odmawia mi pomocy!!!!Okropna sytuacja i nikomu tego nie życzę. Jestem ciekawa czy ktoś również spotkał się z taką nieprzyjemną sytuacją lub podobną w tej przychodni
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo trudno się dodzwonić do przychodni. nawet będąc przy okienku do Rejestracji w godzinach popołudniowych trzeba odczekać ,popukać aby wywołać Panią z zaplecza( nie jest to odosobniony przypadek).co po przychodni kiedy nie mogę zrobić badań np EKG w godzinach popołudniowych, tylko do 14-tej? dla kogo na pewno nie dla osób pracujących.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry