Podzielę się z Wami moją opinią na temat siłowni, otóż karnet mam od 6 miesięcy i podczas tych kilku miesięcy zdarzyło się wiele incydentów które mi się nie spodobały. Słyszałem wiele negatywnych opinii na temat Pure i niestety się potwierdziły. Otóż przy podpisywaniu umowy zaznaczyłem, że nie wyrażam zgody na pobieranie pieniędzy z konta. Po 6 miesiącach złamałem rękę i chciałem przepisać karnet na znajomego, okazuje się, że regulamin się zmienił i nie można już nie wyrażać zgody, na nie pobieranie pieniędzy. Jeszcze miesiąc temu przepisanie umowy na inną osobę kosztowało 50zł teraz 100zł (Gdzie powiadomienie e-mail o zmianie cennika?!) Pure Promenada od tak podwyższył standard i osoby, które podpisywały umowę gdzie indziej nie mogą już do niego chodzić. Moja siostra trzy dwa razy zapomniała opaski i przyszedł sms, że za trzecim razem będzie pobrana opłata 35zł (gdzie na siłowni nikt jej o tym nie powiedział), tylko dlaczego nie dostałem sms/ maila, że zmienił się cennik? To co się dzieje w Pure to po prostu jakaś komedia. Jest jeszcze kilka rzeczy które mi się nie spodobały (np. to, ze moja znajoma straciła 3tys zl w Pure ale nie będę o tym pisał - nie starczy miejsca