Widok

NIE POLECAM!

Nie mają ludzi którzy się specjalizują w renówkach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
A ja polecam i to bardzo...:)Już kilka razy u nich byłem i zawsze wyjeżdżam zadowolony z naprawy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
tutaj PIT STOP osobiście odpisał
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś w tym jest zwykła wymiana opon czekam 2 godziny prawie w końcu zrobione i po chwili trzeba wracać bo obważniki źle założone
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
''obważniki''....a może to były obważanki???
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiło się kilka negatywnych opinii w czerwcu (podpisanych przez "vectra C"), które zbiegły się z otwarciem nowego serwisu w Gdyni Cisowej, którego właściciel jeździ właśnie takim pojazdem...
Zdecydowanie lepszym sposobem na reklamę byłby baner reklamowy...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
to świadczy jedynie o inteligencji jego i pracownika z garażu w cisowej....Za baner trzeba zapłacić a na forum jest za darmo i anonimowo!takie czasy gdzie brakuje rzetelnych opinii od korzystających z usług. Ja byłem w serwisie Pitstop i nie mogę narzekać. Jedynie brakuje miejsca do zaparkowania ale co zauważyłem czekając na zakończenie prac przy moim samochodzie, że klienci tak ja wyjeżdżali zadowoleni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
swego czasu uszczelniali mi miskę olejową w clio 1 1,4 i zapłaciłem 300zł i jeszcze zapłaciłem za swój olej który miałem w bagażniku . raczej nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
skoro wiedziałeś, że masz olej w bagażniku to czemu zapłaciłeś...wymyśl coś lepszego hehehe. Logicznie myśląc... skoro jadę do serwisu z własnym olejem to raczej zwróciłbym uwagę kolesiowi w obsłudze,że przecież sam ten olej im dałem,nie? Tym bardziej skoro marudzę, że zapłaciłem 300zl to raczej byś tego nie odpuścił.... Raczej nie polecam słuchania tego typu opinii ...żenujące co można za bzdury wymyślać
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zły warsztat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To może uzasadnij dlaczego? Np. aby ostrzec innych...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry