Widok

NIE POLECAM

Zdecydowanie odradzam wizytę w tym warsztacie. Umówiłem się na wymianę trójników w instalacji gazowej - Pan sprawdził całą instalację, przejrzał wszystkie jej elementy, po czym umówiliśmy się na wizytę - najbliższy termin, za 3 tygodnie. Przyjechałem więc na umówiony termin - zamawiając przy okazji transport, który podwiezie mnie do pracy. Pan na miejscu o 7 rano stwierdził, że jednak rezygnujemy z wykonania usługi, za powód uznał wymianę przeze mnie samodzielnie filtra gazu kilka miesięcy temu. Powód uznaję za śmieszny, a potraktowanie klienta za naganne i niedopuszczalne - tym bardziej, że naginałem się do terminu i płaciłem za podstawienie auta, które podwiezie mnie do pracy. To moja pierwsza negatywna opinia napisana komukolwiek - ale uważam, że w pełni zasłużona.

wypowiedź zmoderowana ( 2015-03-02 10:13:09)

Moja ocena
jakość usług: -
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
tez bym takiego klienta odesłał do domu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeśli samemu chce się serwisować Instalacje Gazową i robić sobie przeglądy to czemu nie mógł Pan sobie sam wymienić "trójnika" rozumiem Pana Sławka że odesłał z kwitkiem, sam bym tak zrobił. A nie że jak coś się stało to w tedy to specjalisty się jedzie.
Montowałem u mgr. 3 autka i super, serwis fachowy ja tam rąk nie pcham, bo wiem że mam od tego speca. Pozdrawiam Pana Sławka i syna Pawła oby tak dalej, można zmienić zdanie na temat mechaników po wizycie w takim warsztacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ludzie, wy tak poważnie? Klient umówił się na określoną usługę, a mechanik nagle odmawia wykonania bo klient zrobił samodzielnie coś innego, niezwiązanego, we własnym samochodzie?

A przy okazji: ja też korzystałem raz z tego monera. I potwierdzam, że zdziera. I niestety, kalibracja wskaźnika zbiornika lpg zaczęła działać poprawnie dopiero wtedy gdy (za trzecim podejściem) zażyczyłem sobie i podyktowałem dokładnie, jakie parametry ma wpisać w programie. Trzeba mieć pojęcie w którą stronę działa dany współczynnik, a ten pan robił za pierwszymi dwoma podejściami dokładnie odwrotnie, niż powinien, za każdym razem było gorzej! Wcześniej sprawiał dobre wrażenie, ale patrząc co on robi - zwątpiłem. Btw - jestem z zawodu eletronikiem-automatykiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry