Widok

NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM szczególnie tym co chcą wykupić Groupona!!! Kupiłam mamie jako prezent 11 zabiegów na twarz. Pani właścicielka potraktowała mamę jako klienta gorszego sortu, bo sama jak stwierdziła dostaje grosze z Groupona i nie zrobi mamie zabiegu takiego jaki by dostała jakby zapłaciła bezpośrednio tej Pani.
Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Mama czuła się nie mile widziana. Myślę że ta Pani wie dokładnie o kogo chodzi, ponieważ mama nie ukrywała niezadowolenia z tego co ta Pani mówi. Zachowanie co najmniej nie profesjonalne.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam, jest mi przykro,ze pisze Pani nieprawdę.Nieprawdą rowniez jest to,ze wykupiła Pani 11 zabiegow:)Wykonuję zawsze to, co jest wliczone w cenę zabiegu.Oczywiscie, dokładnie pamietam Pani Mamę, ktora z zabiegu wychodziła uśmiechnięta:), więc bardzo proszę nie zabierać głosu skoro nie było Pani podczas zabiegu i podczas rozmowy.Absolutnie nie odczułam,ze klientka czuła sie niemile widziana:)Zabieg został wykonany taki, jaki został wykupiony, a ze Pani mama chciała cos wiecej niz zabieg obejmował... No cóż... Mniej jadu:) Zycie nie jest az takie złe.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry