Widok
NIE WYBIERAJCIE ZDROWIA ŚRODOWISKOWEGO
Najgorsza uczelnia pod względem jakiejkolwiek organizacji, ., Pan Doktor Michał W., język na uczelni leeeży, niczego się nie nauczysz, plan podany zupełnie się nie zgadza, co chwila jakieś zmiany. Odradzam! Ani nie polecam! Kierunek sztucznie utrzymywany, zero osób chętnych..
wypowiedź zmoderowana ( 2012-04-24 14:26:53)
Moja ocena
Gdański Uniwersytet Medyczny
kategoria: Szkoły wyższe
poziom nauczania: 1
zajęcia dodatkowe: 1
wyposażenie: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6