Widok

NIE polecam

Cena auta w sieci126tys.-znizki nie bylo.Moglem wybrac kilka najtanszych akcesoriow.na czesc z nich musialem czekac nie bylo ich stanie.Kola letnie chcialem zostawic na sezonowanie-nie bylo miejsca. Porzednie auto(kupione w Plichcie w Gdansku-tam serwisowane odAdoZ zostawilem w rozliczeniu. Salon Gdynia wyszukal tyle wad i usterk, iz balem sie, ze bede musial im jeszcze doplacic zeby je ode mnie wzieli(m.in ze auto jest po wypadku a kupujac je w Gdansku, zapewniono mnie ze auto jest bezwypadkowe w super stanie.W koncu zostawilem je w rozliczeniu w Gdansku za cene wyzsza niz oferowala Gdynia!Wyadnie auta to zenada.mial byc o godz15,okolo godz16 samochod nadal stal w salonie a odwiedzajacy mogli swobodnie zasiadac w moim aucie!Coz udalo sie auto odebrac o20,wreczono nam kluczyki i do widzenia. Ledwo dojechalismy na stacje benzynowa,jakies100m od salonu. Auto stanelo 50m od dysrybutora.3dni pozniej bylem nalozenie powloki qwarz na lakier. Po ustaleniu ceny,ze auto z salonu,cena z rabatem.Przy obiorze niespodzianka,lakier byl tak poniszczony i porysowany (cyt”jakby ktos brudna szmata przecieral”)ze musial byc przepolerowane przed zabiegiem. Panowie tak sie napracowali ze
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie auto Pan zostawił w rozliczeniu? Jak było po wypadku to może lepiej go unikać przy zakupie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoda octavia 1,8 tsi. do konca to nie wiem czy bylo czy nie. Gdansk twierdzi ze nie Gdynia ze tak... badz tu madry. Z tego auta bylem bardzo zadowolony, nie sprawialo zadnych problemow. chodzi o zaklamanie sprzedajacych.Albo jednia klamali zeby zanizyc cene, albo drudzy klamali zeby sprzedac auto...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację, dokładnie jak Pan mówi każdy kombinuje i kręci jeśli kasa wchodzi w grę.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli auto było nowe ale tkzw wystawowe to normalne jest to,że będzie porysowane. Przejdz się chłopie po salonach każdej marki i obejrzyj lakier pod światłem. W dzisiejszych czasach samochody się rysują od samego patrzenia na nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry