Widok

NIEPEŁNOSPRAWNI NA MECZU

NIEPEŁNOSPRAWNI NA MECZU

Byłem bardzo zbulwersowany postawą starszej pani kasjerki. Chciałem kupić bilet na mecz siatkówki dla siebie i opiekuna.Dostałem miejsca takie, że praktycznie nic nie widziałem. Zapytałem czy mogę kupić bilet w lepszym miejscu...owszem odpowiedziała mi pani w kasie...ale za normalną cenę...to jest oburzające,,, I ta jej ironia w głosie...kto zatrudnia takich ludzi?
Moja ocena
komfort: 5
 
lokalizacja: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: -
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary, po co płakać? Jako niepełnosprawny chcesz być traktowany "normalnie"? - no to Cię pani potraktowała normalnie...
Nie miej do niej pretensji. Podejrzewam, że raczej ona realizuje wytyczne swoich przełożonych - na dobrych miejscach zarobić jak najwiecej, a "reszta hołoty niech spada".
Na poważnie teraz - dotknąłeś ważnego problemu: tak nowoczesny i reprezantacyjny obiekt nie ma programu obsługi niepełnosprawnych albo coś szwankuje z istniejącym systemem. Moim zdaniem powinienneś dla unikniecia przez innych takich wpadek organizatorskich dać temat jakiejś organizacji odpowiedzialnej za osoby niepełnosprawne, niech się wykażą - temat jest ważny, bo takie potraktowanie Twojej osoby to skandal! Nie stać tego małego Kraju na bycie jeszcze mniejszym. Nie odpuszczaj i może się uda. Powodzenia!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry