Widok

NIKOMU NIE POLECAM

Zdecydowanie odradzam ten Hotel, to chyba niedorzeczne żeby w pokoju było poniżej 19 stopni. Po poinformowaniu recepcji ze ogrzewanie nie działa, otrzymaliśmy lokum dwa pokoje dalej w którym było jeszcze zimniej. O północy, zgłaszając problemy z ogrzewaniem (w tym już nowym pokoju) uzyskaliśmy informacje w recepcji ze to „nie ich problem, tu jest recepcja a nie dział techniczny”. Najgorsze w tym wszystkim było to ze ojczym chciał przylecieć na 4 dni zobaczyć Gdańsk, skończyło się na półtora dniu i powrocie do Norwegii z gorączką i przeziębieniem.
Moja ocena
Hotel Scandic kategoria: Hotele
obsługa: 1
 
wygląd i czystość: 4
 
dodatkowe usługi: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po jednej nocce (pol nocy?) dorosly czlowiek dostaje goraczki i przeziebia sie? :) Normalnie numer roku. Hotelu nie znam, ale to co Pani tu napisala wywoluje smiech :) Idac tym tropem na dworze zimą Pani ojciec ma chyba zapalenie pluc skoro po kilku godzinach w zamknietym pomieszczeniu jest az tak chory hahhahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
No a ja się zgadzam z kolegą , po pierwsze 19 stopni to norma , w takiej temperaturze żyją normalni ludzie , po drugie w tej ,,norwegi,, to chyba też za cieplo nie jest zwłaszcza w grudniu , a tak poza tym , byłem w tym hotelu kilkakrotnie i jak sobie ustawiłem klimę to tak miałem w pokoju .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry