Widok

NOWA SUKNIE SPRZEDAM "COSMOBELLA 2006 - Model 7166"

Wesele Temat dostępny też na forum:
"COSMOBELLA 2006 - Model 7166" - NOWA, SPRZEDAM


sprzedam suknie ślubna
"COSMOBELLA 2006 - Model 7166" (salon Lisa Ferrera)


OPIS:

oryginalna, biala, jednoczesciowa;
suknia jest lekka, wygodna, efektowna, elegancka;
Panna Mloda nie ginie w tłumie gosci :);
suknia prezentuje się okazale dzieki recznie wyszywanym koralikami motywom i trenowi sredniej dlugosci;
suknia przepieknie się mieni;
rozmiar 36-38, wzrost 175 cm (+obcas);
nowa, nie posiada zadnych uszkodzen, bedzie uzywana tylko 1 raz - poczatek czerwca 2007;
Pierwsza wlascicielka;

GORA:

usztywniana,
ozdobiona koralikami (z przodu i z tylu w pasie) co powoduje ze suknia jest efektowna i elegancka;
bardzo ladnie podkreslona talia;
istnieje mozliwosc wyjecia cienkich ramiaczek;


DOL:
te same motywy z przodu i z tylu;
calosc dolu pokrywa delikatna warstwa organzy 'zebrana' z przodu w ciekawe upiecie;
latwo podpinany tren sredniej dlugosci;


CENA:

1800 PLN (cena zakupu w salonie 2530 PLN);
podlega nieznacznej negocjacji gdyz suknia nie jest zniszczona i byla /czerwiec 2007/ wykorzystana tylko jeden raz;

ZAPRASZAM DO PRZYMIARKI:
w Gdansku;
po 20.06.2007


KONTAKT:


Pytania proszę kierować na emaila: malgo_k@wp.pl
na zyczenie wysle dodatkowe zdjecia

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mysle ze tyle zdjec ci do sprzedania wystarczy.

ladne kwiatki gdzie kupowalas?? za ile?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za fotki :) wiazanka zamawiana poza gda bo tez tam byl slub ale jest prosta do zrobienia :) pozdr

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUKNIA ODEBRANA Z PRALNI GOTOWA DO PRZYMIARKI

Witam Was znowu....


..po niedlugiej ale 'jak milej' nieobecnosci ....na forum (podoz poslubna :)).......polecam Turcje :)

do rzeczy :



po 1 SUKNIA JEST JUZ ODEBRANA Z PRALNI

i gotowa do przymiarki wiec zainteresowane dziewczyny prosze o kontakt na maila to podam tel do siebie...

miejsce przymiarki do Gdańsk Główny -ul. Ogarna na Starówce :)




po 2 SA TEZ NOWE ZDJ SUKNI:

http://www.hostino.pl/album_folder.php?u_id=827NjBr9&f_id=1531



po 3 JESLI KOGOS INTERESUJE TURCJA to sa tez tam zdj z podozy poslubnej :) album TURCJA

http://www.hostino.pl/album_folder.php?u_id=827NjBr9&f_id=1586

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla zainteresowanych dziewczyn :)

gg 6363934

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
CENA DO NEGOCJACJI !!!!!!!!

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
Shot with Canon EOS 400D DIGITAL at 2007-07-28

klasyka prostota i elegancja to lubie :)

-------------------------- :)--------------------------





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry