Odpowiadasz na:

NOWY wątek!

jako ze w tamtym poscie juz nie sprzedam hamulcow....

to moze w tym ktos kupi

2x XTR v-break, br960, prawie nowka - dwa wyscigi :D

250 pln...kurrr :D
... rozwiń

jako ze w tamtym poscie juz nie sprzedam hamulcow....

to moze w tym ktos kupi

2x XTR v-break, br960, prawie nowka - dwa wyscigi :D

250 pln...kurrr :D

Yary...sproboj tylko jakims wierszem reply zrobic, urwe Ci cohones! i zero pozytku TANKA bedzie z Ciebie miala :D

zobacz wątek
19 lat temu
Krzyżak

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry