Widok

NV SERVICE..Norwegia-Kleven

Czy ktos wie coś konkretnego na temat tej firmy?Jakie warunki,ile na godzine,czy na działalności,jak z wyżywieniem,przejazdami?I czy w ogóle ta firma jest w porządku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Firma do d*py za wszystko z twojei kieszeni za przeloty za kampy i posiłek też czeba płacić klewen pracujesz tylko 50 godzin tygodniowo .Zarobisz w mieśiącu morze 6 tyś zł ,nadgodzin zero ,stawka 135 bruto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy to ta firma w Kowalach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma ktoś namiar na tę firmę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To pewnie stary genfer lloyd to po prostu kleven birkenau arbait !!!! A kasy nie widać za d*plex 141/136 to 200 nok min.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dziady pracowałen na Omie e norwegii miało byc pełno pracy ,tylko kłamali by mieć spawaczy a i tak uciekali i cały czas szukali jeleni,za wszystko się płaciło kampy ,dojazd,bilety zjazdy na ostatnią chwilę bilety z bagazem ok 2000 kor ,brak sprzętu maski same dziadostwo szlifierki .
I cały czas kłamstwa .............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja pracowałem jeszcze był to genfer lloyd.Były to lata 2004 początki i było ok w 2009 popierniczyło się całkowicie.Darmozjady przy korycie firmy chcieli więcej i coraz więcej,ale kosztem pracowników.Tam były układy i są nadal odradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam w żadnym wypadku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (41 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

do góry