Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dagmara J - ocena Zdecydowanie polecam Panią dr Annę Zburalską. Jest osobą bardzo kompetentną,...
~Dagmara J
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 grudnia 2023

Słabo wątek zamknięty Telefoniczny kontakt to jest jakaś masakra.. od 2 godzin dzwonienia nie da...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Wszystko ok ale wątek zamknięty Naprawdę przynajmniej dla mnie pielegniarki i rejestratorki są mile. Jeżeli...
~Hajah
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2016

Komentarz poniżej to bzdura. wątek zamknięty Do każdej poradni trudno sie dodzwonić w porannych godzinach rejestracji....
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 marca 2014

masakra wątek zamknięty Bardzo sie zraziłam, osoby tam pracujące to jakaś kpina. Dodzwonic się do...
~pacjent
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

Polecam wszystkim. wątek zamknięty Przede wszystkim jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby odmówiono mi wizyty....
~Beata T.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

gosia wątek zamknięty Lekarze i pielęgniarki są życzliwi i pomocni jedynie nie polecam pedjatry dr.Z..
~gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 marca 2009

julia - opinia wątek zamknięty Jestem przewlekle chorą osobą. Leczę się w różnych poradniach, ale nigdzie...
~julia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

mama - opinia wątek zamknięty Nie polecam pediatry dr. Z., nie wazne e jest mila jak dla niej rodice...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2008

zadowolona wątek zamknięty Lekarze są bardzo mili i fachowi. Bardzo szybko zostałam umówiona na...
~ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 maja 2008

Dorota - opinia wątek zamknięty żeby się dostać do jakiegokolwiek lekarza to już można stracić resztki...
~Dorota
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

11

wątków

do góry