Widok

Na Zboczu 80

Na Zboczu 80 Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstanie na Siedlcach, a więc w bliskim sąsiedztwie centrum Gdańska, a z drugiej strony w kameralnej części dzielnicy, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dodatkowo z ulicy Na Zboczu rozciąga się rozległa panorama sięgająca nawet Głównego Miasta. Położenie zapewnia możliwość szybkiego wyjazdu w każdym kierunku, a niewielka odległość od przystanków możliwość sprawnego poruszania się ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wykonawcy

Obserwuje ta budowe od poczatku, codziennie przechodzac obok,bo tu mieszkam. Moja uwaga jest taka , ze nadproza okienne sa zbyt krotkie co moze w przyszlosci byc grozne dla wytrzymalosci konstrukcji ,poniewaz budynek jest budowany z malych i cienkich bloczkow silikatowych.Nadproza spoczywaja bezposrednio na bloczkach , a nie na 1 cm betonowym podkladzie i to na niewielkim zakladzie. W mojej ocenie jest jeszcze kilka innych bledow , ale nie bede o tym tutaj pisal .No i ta bliskosc linii energetycznej , - zycze powodzenia w sprzedazy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

1. Po pierwsze ściany konstrukcyjne, wykonane są zgodnie z projektem, z bloczków silikatowych o grubości 18 cm.
2. Po drugie nadproża, wykonane z deklarowanym przez producenta oparciem i nie, nie są bezpośrednio ułożone na bloczkach silikatowych.
3. Po trzecie część nadproży to belki zespolone z wieńcem, tam gdzie wymaga tego konstrukcja- również zgodnie z projektem.
Także argumenty, że "na oko" coś jest nie tak lub "bo tak mi się wydaje", to zwykła prowokacja. Budowa nie jest realizowana w ukryciu, więc zainteresowane osoby zapraszamy na wizytę w celu rozwiania wątpliwości.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Siedlce

Kamienice Malczewskiego - opinie i oceny (200 odpowiedzi)

Kamienice Malczewskiego to zespół trzech budynków, które powstaną w rejonie ul. Malczewskiego i...

Kartuska 66 (5 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Problem z głośnymi dziećmi sąsiadów (39 odpowiedzi)

Niedawno do mieszkania nade mną wprowadziło sie małżeństwo z dwojgiem bardzo hałaśliwych dzieci....

do góry