Widok

Na kogo glosujecie

Hej na kogo głosujecie. Najbardziej podoba mi się tanajno jest taki przystojny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja glosuje na prawdziwego polaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czyli nie masz na kogo bo taki nie istnieje, nigdy nie istniał i nie będzie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trojmiasto jako portal to bialostockie erwwwałantutri
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kadydant jest jeden. Reszta jest slaba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie chcemy do urn! #zostanwdomu
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wybory będą korespondencyjne. Jest jeden faworyt i przejdzie w pierwzej turze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie wiadomo czy będą. Przy takim sposobie ich przeprowadzenia łatwo o nadużycia. A może w tym szaleństwie jednak ktoś się opamięta i będzie stan klęski żywiołowej - oprócz epidemii jest jeszcze susza...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

po trupach do wyborów. nieeeeeeeee
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kadencja 7 lat! Majstersztyk !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sondaże jednoznacznie wskazują na faworyta. Reszta jest kiepska. Polacy nie chcą powrorki z PO i PSL. Wybory to święto demokracji.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
A Ojciec Rydzyk jest tam na liscie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polki i polacy wsłuchuja sie w dwcyzje rządu. Tak jak grzecznie siedzimu w domu tak grzecznie zagłosujemy też z domu czyki korenspondencynie. W czym problem. Jak opozycja slaba to przeklada sie wybory. Nie ma na opozycji mężów stanu a i kobieta jakas kiepska. Tyle wpadek to nikt nie zaliczył.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wyłącz TVP i inne. Włącz myślenie!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

A ty wyzej wyłącz TVN o mysleniu nie wspomne bo tu juz nic nie pomoze jesli ktos chce glosowac na te kobiete z PO i to ma byc elita buhhhhaaaa !!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

To naucz się czytać ze zrozumieniem.

"TVP i inne"
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to za kobieta? Ona pochodzi chyba od rodziców którzy pracowali na PGR za Komuny nie wiem gdzie będę głosował chyba że na hybil trafil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

"Ona pochodzi" to sprawdź i**ots dokładnie a nie pisz chyba, nie agituję bo nie mam opcji, ale jeżeli już jest to wnuczka Pana Grabskiego który wprowadził złotòwkę czym skończył z inflacjá-inne posunięcia-i doprowadził do jako takiej stabilizacji II RP, którą tak potomkowie chłopów pańszczyźnianych kochacie czcząc wyklętych brudassów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Glos oddany na kobietę która za kartki nie potrafi czytac i zalicza wpadkę za wpadką to glos stracony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

Andrzej Duda , bo innych normalnych prezydentów których bym sie nie wstydził nie ma ...
Ps tvp nie ogladam bo nie mam
Ale tu w gdanskiem , zukowskim krainie układów , to takich sie wiesza lub kapuje na milicje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15

Jak się PADa nie wstydzisz, to żadnego byś się nie wstydził.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie tylko nie głosujcie na Dudę, przecież on wszystko podpisuje co mu każą, jest tylko pionkiem sterowanym przez wiadomo kogo. Tak jakby sam w ogóle nie używał muzgu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ani nawet mÓzgu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

pajac będzie glosował na pajaca :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie biorę udziału w tej parodii wyborów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kidawa,gej,celebryta, moze jeszcze kosiniak ale on juz siedzi w polityce kupe lat . Duda jedyny jeszcze kandydat ktoremu dam szanse . W poprzedniej kadencji nie ważne czy mu ktos dal do podpisania czy nie cokolwiek zrobił . Powracając do poprzednich prezydentow w poprzednich kadencjach , albo nimi byli na papierku przecinali tylko wstęgi, albo okazali sie kłamcami i sprzedawczykami w stosunku do komuchów , albo komunistami . Jesli nie idziesz na wybory to i ta, pajacu oddajesz Dudzie głos .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

A pozatym baniniaki i tak jestescie uposledzeni bo wybraliście lub wogóle nie byliscie na wyborach i kankowski zostal wybrany na kolejna kadencje i a teraz tylko ę ,ą ,
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na kobietę nie glosuje. Ona się już nie liczy. To ma być autorytet. Ja mam wrażenie że ona sie ciągle śmieje i nic mądrego do piwiedzenia nie ma. Powinna krem do protez reklamować. Kamysz to powtorka z PO PSL to juz bylo. Polacy dali im czerwoną kartkę w wyborach. Biedroń czy Hołownia buchachachhhhaa. Zostaje tylko jeden kandydat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

jeden kandydat czyli PAJAC który podpisze wszystko co mu ten kurdupel podłoży ....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

do góry