Odpowiadasz na:

Re: Na odsiecz chromosomom Y - współczesnym mężczyznom nie jest łatwo

"To Ty decydujesz ile siebie "inwestujesz" w związek. Zależy co posiadasz i jakie ilości czego jesteś w stanie poświęcić dla wspólnej harmonii."

I to Ty decydujesz jaki będzie Twój... rozwiń

"To Ty decydujesz ile siebie "inwestujesz" w związek. Zależy co posiadasz i jakie ilości czego jesteś w stanie poświęcić dla wspólnej harmonii."

I to Ty decydujesz jaki będzie Twój związek j jaką będziesz pełnił w nim rolę. I tak mężczyzna może być głową rodziny szanowaną i kochaną przez swoich bliskich albo zajechanym, otyłym facecikiem z galerii handlowej. Kobieta analogicznie może być ciepłą i kochającą osobą albo wylaszczoną do granic możliwości zołzą.(przykłady są oczywiście nieco przejaskrawione)

A co do krytykowania Crossa to merytorycznie można mnie krytykować do woli ale krytyka ad personam typu "jesteś jak Halewicz itp. powoduje że automatycznie osobę robiącą coś takiego uznaję za trolla.

zobacz wątek
11 lat temu
Cross

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry